Reporty

2018 11 01 Praha - Roxy - Metric

Kanadská stálice indie-rocku poprvé za svou dvacetiletou kariéru zavítala do Česka. Zazněl průřez celou tvorbou včetně materiálu z první desky (jako přídavky) a kapela si podmanila téměř vyprodané Roxy.
... Zobrazit celý článek

2018 10 16 Praha - Nová Chmelnice - Taake, Bölzer, One Tail One Head, Slegest

Norští blackoví One Tail, One Head vyhlásili poslední turné před ukončením činnosti, a tak nebylo o čem přemýšlet a jelo se do Prahy na Novou Chmelnici, kam OTOH zavítali společně s krajany Taake (headliner) a mě neznámými Slegest a se švýcarským duem Bölzer.
... Zobrazit celý článek

2018-08-09 Brutal Assault 23 - čtvrtek

Ve čtvrtek k snídani Between The Planets byl příjemně zasněný djent, hráči ovšem vypadali, jako by na pódiu byli za trest. Slovenští pagan-blackoví chasníci Ramchat areál naopak solidně probudili a nakopli, přestože z desky znějí přeci jen o něco tvrději.
... Zobrazit celý článek

2018-08-08 Brutal Assault 23 - středa

První oficiální den festivalu začal ve dvě hodiny odpoledne a jako první se předvedli Jasad z Indonésie se svým brutálním death metalem. Hned na začátku byly lehké problémy s hi-hatkou, jinak vše ok. Z pódia byly cítit vonné tyčinky a zpěvákova cigareta. Hudba technicky parádní, obsahově dost všední.
... Zobrazit celý článek

2018-08-07 Brutal Assault 23 - Warm up party - úterý

Letos už na warm up party dorazilo nebývalé množství lidí, a tak díky otevření pouze první poloviny hlavního prostoru (pravá stage - Metalshop) bylo v areálu celkem narváno. Toho samozřejmě potěšilo pořadatele i kapely, nicméně návštěvníci asi naopak neocenili absenci jakéhokoliv stánku s jídlem - ty byly nachystány až od prvního oficiálního dne festivalu. Finální časový harmonogram: 16:30 - 17:05 - Beast Within The Sound 17:30 - 18:10 - Monuments of Misanthropy
... Zobrazit celý článek

2017-08-14 Praha - Palác Akropolis - God Mother, The Number Twelve Looks Like You a The Dillinger Escape Plan

Všechny fotky zde: http://kurtteplice.rajce.idnes.cz/2017_08_14_Praha_-_Palac_Akropolis_-_God_Mother%2C_The_No._12_Looks_Like_You_a_The_Dillinger_Esc_Plan/
... Zobrazit celý článek

Stránky