NMNL magazín má nový web

NMNL magazín má nový web

NMNL magazín se po několika letech dočkal kompletního redesignu a modernizace, spojené s přechodem na nový systém pro správu obsahu. Web nyní běží na špičkovém open source systému Drupal (více informací o tomto systému naleznete zde) a je plně responzivní, takže jej můžete pohodlně používat také např. ze svého mobilního telefonu.

Ze starého webu bylo převedeno neuvěřitelných 7 554 článků, 237 uživatelských účtů a více než gigabyte obrázků. Během převodu došlo k filtrování spamových účtů a přestože bylo filtrování provedeno velmi důsledně, mohlo se stát, že byl Váš účet omylem označen za spam a smazán. V takovém případě nám prosím napište nám e-mail (využít můžete kontaktní formulář), ve kterém uveďte Vaše uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu uvedenou při registraci a účet Vám bude obnoven ze zálohy databáze.

Vzhled nového webu byl navržen tak, aby navazoval na tradiční vzhled magazínu, ovšem zároveň využíval nejmodernějích technologií a vycházel z aktuálních webdesignových trendů. Důraz byl kladen především na přehlednost a uživatelské pohodlí.

Tím však změny na NMNL zdaleka nekončí. Rozhodli jsme se postupně obnovit dřívější aktivitu magazínu a kromě nových článků se můžete těšit také na nové sekce, funkce a služby! Doufáme, že se Vám nový web bude líbit a děkujeme za Vaší přízeň.

Upozorňujeme, že momentálně probíhá testovací provoz, proto prosím omluvte případné chyby a nedostatky.