The Dillinger Escape Plan zavítají do Prahy, Bratislavy i Ostravy

|
The Dillinger Escape Plan zavítají do Prahy, Bratislavy i Ostravy

Hudební agentura Obscure Promotion si pro české a slovenské fanoušky tvrdých riffů i složitě strukturovaných skladeb připravila rozhodně jeden z největších taháků letošního roku. Přiváží totiž americkou mathcorovou partičku The Dillinger Escape Plan, jenž se v rámci svého současného evropského turné na podporu nového alba One of Us Is the Killer zastaví v Praze, Bratislavě i Ostravě.

První koncert z tohoto malého česko-slovenského turné se bude konat již za týden – 8.10.2013, a to v bratislavském Randal Clubu. O dva dny později následuje vystoupení v pražském Rock Café, a vyvrcholením bude koncert v ostravském klubu Barrák, kde se The Dillinger Escape Plan s českým publikem také rozloučí.

Na bratislavské i pražské zastávce budou roli předkapel plnit hned dvě uskupení – kapela Circles, která oba kluby rozburácí v nepravidelných rytmech djentu, a londýnský post-rockový kvartet Maybeshewill, jež se představí i ostravskému publiku v klubu Barrák.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketpro a Ticketportal, jako e-ticket také v distribuci Shindy Productions, a v neposlední řadě pak přímo na místě, kde se ale jejich cena navýší na rovných 500,- Kč.

www.obscure.cz
www.dillingerescapeplan.org

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek