Core

Something Like - MMXVI

A mezi tuny dopadajících vrstev nečistot, prorazil si cestu světlý bod…

Death Coffee párty 4.

Čtvrtý ročník Death Coffee párty se bude konat v areálu Zahrady Čech v Litoměřicích, stejně jako tomu bylo v předchozích letech. Dostupný areál nabízí krytou stage, která pojme okolo 600 lidí, v případě špatného počasí, dále zde najdeme stánky s občerstvením a místo pro stanování, které se nachází zhruba 20m od areálu.

Datum: 
Pátek 19. Srpen 2016 - Neděle 21. Srpen 2016

Scott McCloud (Girls Against Boys, Paramount Style...

xsagvan.tofux: NINE ELEVEN z Francie netřeba představovat, jedna z nejaktivnějších hardcore kapel na starém kontinentu, sympatický chlapíci který ctí diy etiku a taky se podle toho chovaj. na tomhle turné by měla být k dostání jejich nová deska. a troufám si tvrdit že se pořád dá očekávat našlapaný rychlý hardcore s trošku temnější atmosférou.

Datum: 
Pátek 1. Listopad 2013 - Pátek 14. Červen 2024

AVA KEFTES PARTY

PSYCHOFAGIST (IT) je kapela, se kterou AVA kolektiv odstartoval svůj první koncert. Členové Psychofagist jsou v Brně rádi, hlavně Stefano Ferrian je zde pečený vařený se svými free jazzovými projekty jako Nutimbre, Rara Avis atd.

Datum: 
Čtvrtek 17. Říjen 2013 - Pátek 14. Červen 2024

DJs: Abassta (R2D2/Junglist Call) + ER.X (Sofa Roc...

LANDVERRAAD - po půl roce opět v café tahle zběsilá vlčí směčka - vegan politický hardcore/punk (nl) + GATTACA - temný hardcore/crust svými postoji dokonale sedící k Landverraad + CÁCORY - akustický projekt lidí z Finis Afemie a Tabula Rasa

Datum: 
Neděle 20. Říjen 2013 - Pátek 14. Červen 2024

DJs: Abassta (R2D2/Junglist Call) + ER.X (Sofa Roc...

HOME FOR REAL - melodický hardcore ve stylu Counterparts Liberec + EAT ME FRESH - vegan sXe hardcore Mariánské Lázně + BOŽJE OVČICE -hc/punk Chorvatsko

Datum: 
Pátek 11. Říjen 2013 - Pátek 14. Červen 2024

The Dillinger Escape Plan zavítají do Prahy, Bratislavy i Ostravy

Hudební agentura Obscure Promotion si pro české a slovenské fanoušky tvrdých riffů i složitě strukturovaných skladeb připravila rozhodně jeden z největších taháků letošního roku. Přiváží totiž americkou mathcorovou partičku The Dillinger Escape Plan, jenž se v rámci svého současného evropského turné na podporu nového alba One of Us Is the Killer zastaví v Praze, Bratislavě i Ostravě.

Cripplekorps http://bandzone.cz/cripplekorps K.Z....

Start Today Promotion: Last minute koncert, kterej se nedal odmítnout. Trainwreck jsou pro mě srdcovka už od koncertu v Jelení v roce 2008, kde mě totálně rozsekali. Mix Children Of Fall, Glasses nebo Catharsis s neuvěřitelně autentickym podánim na podiu. Jasný cíle, jasný vize. Hardcore v jeho nekompromisní podobě, ohlodanej na kost, zpocenej a zaprášenej. Tahle kapela se absolutně trefuje do mýho vkusu.

Datum: 
Neděle 29. Září 2013 - Pátek 14. Červen 2024

Cripplekorps http://bandzone.cz/cripplekorps K.Z....

xIRONx (swe) - crustem načichlý hc/punk - vegan straight edge + support

Datum: 
Sobota 21. Září 2013 - Pátek 14. Červen 2024

Stránky