This Night Draws The End

|
This Night Draws The End

Zdroj: This Night Draws The End (bandzone)

Ve zkratce: pár starých přátel se sešlo a pod hlavičkou This Night Draws The End spolu začali hoblovat:-)

jaro 2008beat the odds hybernují, morbi je unaven emovýlevy kytaristy martina že nemá kde hrát a tak volá kytarovému mágovi vadimovi (ex-BTO, ex-Scissorhands) a domlouvá první kytarové rande... láska na první pohled, randění pokračuje

léto 2008 - morbi je unaven emovýlevy bývalého baskytaristy BTO sláwy že nemá kde hrát a že ho už nebaví využívat  zesík jako stolek pod tiskárnu...začínáme randit ve čtyřech

podzim 2008 - našim matematicky nepravidelným zkouškam chybí rytmus, z této mizérie nás dostává až "řezník" Lebi - poslední chybějící článek TNDTE...kruh se uzavírá, z popela beat the odds povstávají TNDTE:-)

zima 2008/09 - pokračují pokusy o pravidelné zkoušky v kompletní sestavě, ne zcela úspěšně... ale ani to kapele nezabraňuje ve vytvoření prvního koncertního minisetu a odehrání historicky prvního koncertu v divadle pod lampou

jaro 2009 - kapela se pilně věnuje koncertování a zúčastňuje se soutěžního festivalu začínajících kapel "Múza". Ve finále poroty končí na druhém místě a získává kýžené 2 dny v nahrávacím studiu Franz Kavzkaz. V diváckém finále končíme těsně na druhém místě. What comes next?

léto 2009 - Konečně se dokopáváme k nahrání prvního studiového počinu ve studiu ExAvik který nakonec dostává název "Victims". Zásahem štěstěny se dostáváme na promo týdne na Bandzone. Mimo to se účastníme prvních větších akcí jakými jsou Severní Vítr nebo Defest.

podzim 2009 - Koncerty, koncerty a zase koncerty. Na cestách se poprvé seznamujeme s nečesky hovořícími kapelami jako jsou Mindtrap nebo With Abandon.

zima 2009/2010 - Světlo světa konečně spatřuje naše první EP "Victims" za jehož vydání vděčíme Cecek records. Bohužel se také ale musíme rozloučit s naším dosavadním basákem Sláwou. Náhradou na tomto postu se stává RIP, dříve působící v kapele Bed Sores. V novém roce začínáme opět vydatně koncertovat na podporu EP..Na cestách se potkáváme s přáteli z německých MINTRAP nebo například skotskými YASHIN.

jaro 2010 - Pro TNDTE přichází další rána a to v podobě odchodu bubeníka Lebiho, který už není ochoten koncertovat v takové míře jako zbytek kapely a dokonce nepřijíždí na koncert vlastní kapely. S nejbližšími koncerty (s Italy IRREVERENCE) nám na rychlo vypomáhá na bicí kamarád Ivča (TMS). Zanedlouho se nám ozývá David, který se záhy stává trvalým členem TNDTE. Máme tu čest zahrát si hned dvakrát po boku s rakouskými SHOW YOUR TEETH a účastníme se druhého ročníku festivalu THROUGH THE NOISE jemuž headlinují mexičtí HERE COMES THE KRAKEN.

léto 2010 - Pár menších festivalů jako LT-fest, Macheta fest nebo Ostrov fest, jinak rekreování a nabírání nových sil na turné :)


Žánr: 
metalcore-trash
Aktivní roky: 
2008 - součanost
Země původu: 
ČR
Město: 
Plzeň
Současní členové: 

Morbi - vocal
Vadim - guitar
Martin - guitar
Dejfid - drums
RIP - bass

Bývalí členové: 

Lebi - drums

EPčka: 

Victims (2009)
Among The Ruins (2011)