WORMROT 02. 03. PRAHA

02. 03. 2017
PRAHA / Modrá Vopice
WORMROT 
LYCANTHROPHY
NEEDFUL THINGS

Singapurští grindeři WORMROT vydali loni skvělé album "Voices". Původně plánované podzimní Evropské tour zhatilo pochroumané zdraví členů kapely a bylo přeloženo na jaro 2017. Česká republika původně nebyla vůbec v rozpisu "náhradního" turné, nakonec se přeci jen podařilo zabookovat den, který se kapela nechávala jako day-OFF pro odpočinek a dlouhý přejezd z Vídně na Holandský Deathfest. Žádný odpočinek se však konat nebude a WORMROT vystoupí 02.03.2017 v Pražském kultovním dřeváku Modré Vopici!

Určitě si pamatujete jejich turné s americkou nakládačkou Maruta v roce 2011, to byl též rok kdy se malá undergroundová kapela. vydávající u undergroundového, taktéž singapurského labelu Scrotum Jus Records, upsala nečekaně velké firmě Earache a zůstává jim věrná dodnes. Wormrot vyrostli, o tom žádná. S roční pauzou fungují letos na chlup 10 let a že to bude v kotli pařák není třeba diskutovat!

O tom, kdo by mohl z tuzemských kapel zahrát s WORMROT bylo hned jasno! LYCANTHROPHY a NEEDFUL THINGS spojuje víc než jen společný baskytarista! Prvně zmiňovaní Lycanthrophy se představí i s vokalistkou Zdiškou, která díky mateřským povinnostem nebyla dlouho na pódiech k vidění, fůze krátkometrážního power violence a rozvášněného grind coru zanesl Lycanthrophy už leckde po světě, po mrtě sedmipalcích a kompilačkách vydávají zatím jediné dlouhohrající album u francouzského labelu Bones Brigade records.

Pardubičtí NEEDFUL THINGS jsou společně s Ingrowing právem považováni za vlajkonoše českého old school grindu, na scéně jsou už od roku 1995, loni si střihli parádní turné po Asii, kde si mimochodem zahráli i s Wormrot a bylo by fér, kdyby nahráli zase nějakou desku, zvlášť když mají nového skvělého bubeníka!

předprodej/info: http://obscure.cz/en/events/

FB event: https://www.facebook.com/events/1159606007442084/ 

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek