Elektroničtí Hard to Frame představí klip s foodblogerkami

Stále populárnější parta progresivních muzikantů i osobností Hard To Frame, která se i díky svému unikátnímu zvuku již druhým týdnem drží v TOP 10 hitparády Rádia 1, potěší své fanoušky prvním videoklipem.

Hard to Frame kombinující drum and bass, dubstep nebo breakbeat pokřtí v březnu svůj první videoklip. Z EP Out of Frame, které kapela vydala v prosinci 15’ na flash discích, byla pro klip vybrána píseň Everything Is Yellow. Nakoplý track, v němž rapper eFox řeší, zda má po vlastních zkušenostech smysl i nadále věřit v člověka, tak dostane i svou vizuální podobu. Atmosféru skladby dokresluje a umocňuje skvělá zpěvačka N, která v kombinaci s precizním živým doprovodem nenechá od poslechu chytlavého songu nikoho odtrhnout. Premiéra klipu se uskuteční ve středu 2.3.16’ ve 20:30 v klubu CROSS v Praze - Holešovicích. Hard to Frame vyjádřil podporu m.j. i Stanislav Zima (DJ a moderátor Rádia 1): “Není zde moc part, které zvládají d’n’b naživo, tak určitě big up za odhodlání,” uvedl. K němu se přidává i jeho kolegyně Babe LN: “Musím říct, že jste mě fakt překvapili, něco tak dobrého jsem neslyšela ani nepamatuju!” Hard To Frame na pódiu vystřídá Thom Herian se svým projektem.

A závěrem to nejdůležitější: před i během jejich setu budete mít možnost ochutnat speciální jednohubky od slečen z foodblogu Taste Actually v oblíbených kombinacích jednotlivých členů kapely! Vstup na akci je volný.

 

Související odkazy:

http://hardtoframe.cz/

https://www.facebook.com/hardtoframe

https://soundcloud.com/hard-to-frame

https://www.facebook.com/events/592141630934065/

http://www.crossclub.cz/cs/

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek