Ad Nauseam zahrají v Plzni

Ad Nauseam zahrají v Plzni

AD NAUSEAM (Ita)

HATEFUL (Ita)

HEAVING EARTH (Cz) 

15. Ledna 2016, Plzeň – Pod Lampou

V pátek 15. ledna 2016 se v Plzeňském klubu Pod Lampou představí dvojice vynikajících death metalových kapel z Itálie AD NAUSEAM a HATEFUL, kterou na jediné zastávce v Čechách podpoří pražské blasfemické komando HEAVING EARTH

Dlouhých 5 let připravovali italští Ad Nauseam debut Nihil Quam Vacuitas Ordinatum Est, aby se jim podařilo vydat jednu z nejlepších nahrávek roku 2015. Nekompromisní technická a disharmonická deska, která vyžaduje trpělivost a spoustu poslechů, aby člověk mohl uchopit všechno, co obsahuje. Ad Nauseam se jali tvořit vysoké death metalové umění ve stylu pozdějších Gorguts, aby osvěžili pomalu zatuchávající scénu, a na koncertě v Plzni budeme mít možnost se o tom přesvědčit i naživo. Každý, kdo je viděl na posledním Brutal Assaultu v Josefovské pevnosti, nemůže o jejich nadstandardních kvalitách pochybovat. 

Spolu s nimi se na krátký výlet do Evropy vydává jedna z nejlepších kapel v rámci Italského undergroundu - Hateful. Trio nenávistí nasáklých death metalistů přijede podpořit poslední nahrávku Epilogue of Masquerade na které se prezentují vyspělým a technickým old school death metalem. 

Celý večer odpálí stálice české death metalové scény z hlavního města Heaving Earth, která představí skladby ze stále aktuální desky Denouncing the Holy Throne

Přijďte se podívat na to nejzajímavější, co aktuálně nabízí v rámci death metalu italská scéna a podpořit poctivý underground. Pro fanoušky Gorguts a Ulcerate naprostá povinnost!

https://www.facebook.com/events/214594985541681/

 

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek