Mean Messiah vydávají debut

|
Mean Messiah vydávají debut

Právě v těchto dnech vychází debutové album Hell projektu MEAN MESSIAH, který založil hudebník a producent Dan Friml, bývalý člen kapel Sebastian, Apostasy a mnoha dalších projektů a skupin. Stylově by se hudba Mean Messiah dala popsat jako směs thrash a death metalu s progresivními a industriálními prvky. Album Hell je postavené na jednoduchém konceptu „cesty lidských osudů jsou spletité, ale všechny vedou do pekla“, který je rozveden v textové části jednotlivých skladeb. Ty na sebe svým obsahem navzájem navazují a tvoří tak výslednou, čtyřicetiminutovou jízdu těmi nejtemnějšími zákoutími lidské mysli.

Album vznikalo sedm a půl roku, Dan všechny nástroje nahrával ve vlastním studiu postupně sám, stejně tak sám album mixoval a obstaral i mastering. Nahrávka byla dokončena v červnu 2013 a v ten samý měsíc je album i vylisováno na CD a vychází také jako digitální download, který je zdarma ke stažení na webových stránkách Mean Messiah (www.meanmessiah.com). Na stránkách lze také zakoupit fyzické CD.

V současné době se Dan, vedle snahy zapsat Mean Messiah do povědomí co nejvíce posluchačů, zároveň pokouší kolem sebe postavit regulérní kapelu a převést tvorbu zaznamenanou na debutu Hell na koncertní pódia.

Oficiální stránky: http://www.meanmessiah.com
Facebook: https://www.facebook.com/meanmessiah
Bandzone: http://bandzone.cz/meanmessiah

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek