Avenged Sevenfold připravují nové album

|
Avenged Sevenfold připravují nové album

Jsou to už tři roky, kdy kalifornská pětice Avenged Sevenfold vydala své poslední a velmi úspěšné album nesoucí jméno „Nightmare“. Minulý rok jsme se mohli těšit z nového singlu „Carry On“, který kapela vydala ve spojení s videohrou „Call Of Duty: Black Ops II“. Podle frontmana kapely Matta Sanderse, z tohoto záznamu není jasně rozpoznat, jakým směrem se bude ubírat i nové album.
Nové album bude více v Sabbath a Zeppelin stylu.“ říká. „Jsme hrdí na to, co jsme napsali a tahle deska bude zcela na jiné a nové úrovni. Chystáme se do studia začátkem února, ale album by mělo vyjít až v létě.“
Nutno podotknout, že chystané album bude natočené poprvé s jiným bubeníkem. Teprve 24-letý Arin Ilejay začal hrát s kapelou počátkem roku 2011.
Arin je opravdu skvělej, nesnaží se zapůsobit na lidi svými hracími schopnostmi. Když jsme byli v jeho věku, jen jsme se chtěli zdělat. Jemu se ale daří dobře, roste rychle.“ dodává charismatický zpěvák M.Shadows.

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek