Example odhalil obal nové desky

|
Example odhalil obal nové desky

Britský umělec Elliot John Gleave, známý především jako zpěvák/rapper Example, zveřejnil obal svého nadcházejícího alba The Evolution Of Man. Hravý obrázek obsahuje fotku mladého Elliota, kterou před nadšeným festivalovým davem drží v ruce sám dospělý Example. Tento čím dál populárnější umělec, který sklidil nadšené ovace i na letošním Rock for People, podle svého twitter účtu prozradil, že koláž obalu desky vznikla během vystoupení na V Festivalu v první polovině srpna, kde se na jednom pódiu vystřídal mj. s takovými hvězdami jako Stone Roses, Noelem Gallagherem nebo Keane. Čtvrtá řadová deska The Evolution Of Man by měla vyjít již 18. listopadu a umělec bude jistě chtít navázat na svoji úspěšnou nahrávku Playing in the Shadows z roku 2011. Pilotní singl Say Nothing se ke stažení a na pulty hudebních obchodů dostane už za necelý týden – 16. září. Videoklip této nové skladby si můžete přehrát pod článkem.

 

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek