Hentai Corporation předskokany Slashe

Hentai Corporation předskokany Slashe
Na pražskou crossover rock'n'rollovou bandu Hentai Corporation dnes čekalo velmi příjemné překvapení. Kapela, která si v poslední době získává přízeň čím dál tím více hudebních fanoušků a je pověstná opravdu výjimečnými koncertními výkony si totiž zahraje coby předskokan legendárního kytaristy Slashe (ex-Guns n' Roses) na jeho zítřejším koncertě v pražské Tesla areně. Media přitom celou dobu tvrdila, že Slash vystoupí bez předkapely. Zde je vyjádření kapely zveřejněné na jejich BZ profilu: "Zítra, tj. 8.6. se nám, mladým chlapcům z malého města, splní jeden velký, opravdu velký sen. Předskakovat rock'n'rollové legendě se nepoštěstí každý den, takže sme nadšený jak malí Jardové. Díky!!! klukům z bandzone a charm music a antikatolitisch bohum a všem, kdo se za nás přimluvili. Na oplátku to zejtra pořádně roztrsáme a předvedem, že taky umíme dělat kurva rock'n'roll!!! Pokud ještě nemáte lístky a unáhleně se rozhodnete nás přijít podpořit, jsou ještě k dostání zde." Více informací o Hentai Corporation a skladby k poslechu naleznete zde: www.bandzone.cz/hentaicorp

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek