Bounce!Bounce!

Bounce!Bounce!
Datum: 
Sobota 2. Duben 2011 - Středa 17. Duben 2024
Město: 
Plzeň
Místo: 
Anděl
Návštěvnost: 
150
Účinkující: 

Kay & TVZEX (Sunshine)

Druhý aprílový den k nám opět zavítali hoši ze Sunshine. Konkrétně Kay a Tuzex, známí svou ojedinělou show nazvanou Bounce!Bounce! Pro ty, co o této akci neslyšeli, jde o to, že kluci "koncertují" v klubech ČR tak, že pouští obvykle muziku, kterou mají na svých ajpodech a trochu ji remixují.

Do plzeňského klubu Anděl přijeli v 21 hodin, což je na jejich poměry vcelku brzy. Pořád se mi vybavuje situace z mé poslední návštěvy, kdy bylo po 23. hodině a v zaplněném klubu hlavní aktéři stále chyběli. Omluvou však byla bouračka na dálnici.

Lehce po deváté si s pomocí místního zvukaře připravili své "nástroje" a sedli k nejblížšímu stolu se svými známými. Klub se začal naplňovat až po desáté hodině, lidé si už zřejmě zvykli na jejich pozdní začátky. Okolo půl jedenácté se Kay a Tuzex beze slova ujali svých zázračných krabiček a spustili svou show. Jména toho, co zahráli, psát nebudu, sám jsem neznal všechno, ale nejvíce se mi líbila v jejich podání písnička Martin Solveig & Dragonette - Hello.


Zhruba po hodině se už roztančila většina Anděla. Našli bychom tam i tanečníka electro - buggy, který vyvolával podivené výrazy nejen na straně diváků, ale i servírky, která kolem něj procházela s nevěřícíma očima. I přes počáteční nezájem a nechuť mě jejich show nakonec bavila a jsem rád, že jsem byl po delší době na trochu jiném koncertu. Konec akce si ani netroufám odhadnout, protože jsem tam nezůstal až do jejich finiše.