Zander Schloos / Sean Wheeler + Pascal Briggs w/Th...

|
Zander Schloos / Sean Wheeler + Pascal Briggs w/Th...
Datum: 
Pondělí 21. Únor 2011 - Pondělí 4. Březen 2024
Město: 
Praha
Místo: 
Roxy
Účinkující: 

Zander Schloos / Sean Wheeler + Pascal Briggs w/The Stokers + Rat City Riot

Free Mondays v Roxy občas stojí za to. Občas tam zahrají skupiny, na který byste šli, i kdyby hráli v Lucerně a vstupný bylo čtyři stovky. Takový pondělky si říkáte, že Roxy je supr a co byste bez asi tak dělali. Tak nějak to bylo v pondělí. Rat city riot jsou street punk, co vznikl někdy v průběhu 2003 v San Diegu. Sedm let jezdí po světě a zpívají o tom, že:

"This time is my time to shine.
Now it's time to take back what is mine."

A tentokrát krom toho zpěvák skákal z podia, srazil fanynku a snažil se příchozí aktivně zapojit do chvíli trvající show se svým výbornym hlasem a image chlápka, kterýmu si nedovolíte ani zaklepat na rameno, protože by Vám zpětně dal stoprocentně pěstí. Vlastně mi docela připomněl Jasona Stathama ve scénách, kdy zrovna přeskakuje auta za jízdy, nebo aspoň něco na ten způsob. A když Noah Bricker skáče po podiu, nepřijdete si vůbec v pohodě ani v bezpečí.

Za bicíma seděl sympatický černoch - asi první, co jsem kdy viděla hrát na bicí, hrát punk a hrát ho dobře. Stíhal rychlý tempa, nevšímajíc okolí, možná se jenom občas usmál na basáka a pokračoval dál.

Zander Schlosse a Sean Wheelera jsem neviděla, ale Rat city riot odehráli tak, že stačili a pondělní Roxy stálo za to. Teda. Stálo i za víc, než za nic.

http://www.youtube.com/watch?v=aeSGkTv85js