Help to pejskové fest

|
Help to pejskové fest
Datum: 
Pátek 18. Únor 2011 - Pátek 14. Červen 2024
Město: 
Praha
Místo: 
Rock Cafe
Účinkující: 

N.V.Ú., Nežfaleš, zakázanÝ ovoce, Paragraf 219 a Kombajn

V nově otevřeném Rock cafe a ve prospěch nadace Robin odehráli v pátek osmnáctého N.V.Ú., Nežfaleš, zakázanÝ ovoce, Paragraf 219 a Kombajn svoje koncerty na festivalu Help to pejskové fest.

A tak se v Rockáči zase sešli pankáči všech generací, číra ze všeho možnýho a asi čtyři stovky pyramidových pásků.

V půl devátý už se za odhlučněnými dveřmi v dolnim patře hrála Irská, Pornostár i Alkoholka s dámskym vokálem a v jednom kuse někdo padal, vypadával, nebo utíkal z poga a usínal na sedačkách pod schodama. Klasika.

Po zakázanYm ovoci, co si teďka jede svoje jarní turné s Dost už bylo gest zahráli Nežfaleš spoustu z těch, co hrají na každym koncertě a těch, co vždycky fungují a dav jako vždy skandoval: „Po čtyřech opouštim Paříž a ty jsi nesmrtelná, ty ještě paříš!“ a punkeři vskutku nesmrtelně vydrželi a i přesto, že jim bylo třeba čtrnáct, vylezli z poga až po N.V.Účkách, kde Štěpán jako vždycky plival nad sebe na strop a já jako vždycky čekala, kdy to na něj spadne.

Paragraf si zahrál Vraždu lopatou, akordy dozněly a byl konec večera. Punkeři setřeli vrstvu pivního potu z čela, posbírali po zemi poztrácený končetiny a opustili Rock Cafe.

A všechno bylo jako vždycky, všechno byla klasika.

Jenom třeba bude míň hladovejch pejsků, že jo.