Skywalker, Drag Me Pissed, Minute of Fame, AT8O...

|
Skywalker,
Drag Me Pissed,
Minute of Fame,
AT8O...
Datum: 
Sobota 19. Únor 2011 - Pondělí 4. Březen 2024
Město: 
Praha
Místo: 
Klub 007
Účinkující: 

Young Guns, We On The Moon

Na Sedmičce bylo kolem osmý víc zrcadlovek, než lidí, takže budou mít We On The Moon asi víc fotek, než fanoušků. Ale zpěvákovi to nejspíš nevadilo a stihl si za tu hodinu, co hráli svoje songy z Trick or treat, rozbít hlavu o strop, když skákal. A začal se tomu sám smát.

Krom tohoto stihli We On The Moon odehrát set pop-punku s prvky elektroniky, se střídavě rychlými střídavě pomalými pasážemi, připomínající Fall out boy. EP kluci prodávají za směšných 60,-, tak si to můžete připsat na seznam "Co udělat pro podporu český scény". =]

Young Guns vlezli na český podium poprvý v životě. Podruhý za kariéru prý nepředskakovali. A co bude potřetí bych se klidně nechala překvapit. Včera totiž rozproudili dav rychle a bez rozpaků a v malý sedmičce se zase ječelo, řvalo a házelo vlasama. Odehráli všechny hitovky z červencového debutu All our kings are dead, včetně Crystal Clear, která se mně, osobně  a subjektivně, líbila asi nejvíc.

Charizmatický Gustav Wood se věrným fanynkám nebránil a na ten zlomek okamžiku je chytl za ruce, mrkl na ně a alternative rock se tak znásobil štastnejma fanynkama, mikrofonem v rukou publika a z koncertu byla konečně taky show.

Young Guns, co teď předskakujou All Time Low, nezklamali. Zakralovali na jeden večer sedmičce, podepsali kšiltovky, rozdali ručníky a pokračovali dál.

A třeba se zas vrátí.