No Good Ok, The Linings, Kluci z marmelády

|
No Good Ok, The Linings, Kluci z marmelády
Datum: 
Sobota 14. Září 2013 - Pondělí 30. Leden 2023
Město: 
Plzeň
Místo: 
Divadlo pod lampou

Sobotní večer byl v divadle pod lampou ve znamení elektroniky. Kapela No Good Ok zde křtila svoje druhé EP Chronicle of Lies spolu se speciálními hosty The Linings a Kluky z Marmelády.

Jako první odehráli Kluci z Marmelády. „Dělejte si co chcete a my si taky budeme dělat co chceme,“ těmito slovy odpálila kapela první skladbu a i vzhledem k tomu, že návštěvnost byla poněkud menší jejich show živelnost rozhodně nepostrádala. Skvělá energická indie kytarovka kombinující prvky elektroniky a dubstepu. Rozhodně největší překvapení večera.

V pořadí druhá kapela, The Linings, byla naopak největším zklamáním. Bohužel, ani naprosto skvělá pódiová performance, která měla ze všech kapel ten největší náboj, nedokázala zakrýt opravdu neskutečně odbitý zvuk kapely. Nejdříve byl slyšet jen jejich elektronický podklad a poté jen kytara, která působila bez onoho podkladu opravdu špatně.

Následně vyšla na podium kapela, které patřil celý tento večer. I přes to, že formace No Good Ok byla neaktivní půl roku (cca) a trochu se jim tam promíchalo nástrojové obsazení, tak předvedla výbornou show, jak muzikálně, tak po prezentační stránce.

Jejich playlist obsahoval většinou novou, dosud neslyšenou tvorbu a sem tam se objevila i starší skladba. Stejně jako The Linings měla kapela No Good Ok ke své performance puštěný stroboskop, který do tohoto stylu muziky sedí naprosto dokonale. V polovině setu se pokřtilo zbrusu nové EP a mohlo se pokračovat. U předposlední písničky nám No Good Ok se slovy: „Všichni máme rádi Tadeáše“ představili nového člena na postu kytary. Pak následoval ještě jeden přídavek a konec.

Záverem bych ještě dodal, že se můžete těšit na videoklip kapely No Good Ok, který bude již brzy a chystáme i video rozhovor.