Never Shout Never - Harmony

|
Kategorie: 
Never Shout Never - Harmony

Taky občas máte už dost všech těch kytar, řevu, dvojšlapek a podobně? Já totiž ano. A nedávno, když sem měl právě takovou náladu, narazil sem na Never Shout Never. A musím říct, že sem dobře udělal. Tenhle teprve devatenáctiletý kluk mě se svojí akustickou kytarou a upřímnými texty prostě dostal na první poslech.

Never Shout Never, pravým jménem Christofer Drew Ingle dělá hudbu už přes tři roky a Harmony je už jeho druhé album, které letos vydal. Když se na něj podíváte, nejspíš si řeknete že to je jen další přeslazený idol puberťaček, jenže opak je pravdou. Pod patkou, piercingy a tetováním se totiž skrývá skvělý umělec s velikým talentem.

Ale teď už k samotné desce. Jak jsem již naznačil, Never Shout Never je akutický projekt, takže pokud hledáte tvrdé kytarové riffy a zběsilé tempo, tady se ani jednoho opravdu nedočkáte.  Místo toho se dočkáte jedenácti pohodových skladeb, které disponují velikou upřímností, chytlavými melodiemi a hitovostí. Na albu se velmi často střídá celková nálada písni, jednou se budete pousmívat a podupovat si do rytmu u písní jako This S**t Getz Old nebo First Dance a za pár minut budete nejspíš hledat další balení papírových kapesníčků, protože vám zničeho nic začnou "slzet" oči u songu Lovesick nebo třeba I Love You More Then You Ever Know.

Celkově na albu převládá melancholická nálada a upřímnost díky textům ze života, které vás opravdu dostanou ( I've been to heaven, I've been to hell,I've been to Vegas and god knows where, But nothing feels like home like you babe..) Pokud tedy občas máte náladu na něco lehčího, rozhodně vám doporučuji zkusit Never Shout Never, tenhle kluk má opravdu co říct.

Hodnocení: 
90%
Žánr: 
Pop
Rok vydání: 
2010
Length: 
25:09
Tracklist: 

"Harmony" - 2:50
"This Shit Getz Old" - 2:31
"CheaterCheaterBestFriendEater" - 2:58
"Lovesick" - 2:36
"Piggybank" - 1:34
"I Love You More Than You Will Ever Know" - 2:33
"First Dance" - 2:09
"Lousy Truth" - 2:26
"Trampoline" - 2:24
"Sweet Perfection" - 2:18
"Sellout" - 2:48

Vydavatel: 
Loveway Records