Turbowolf

|
Turbowolf

Osobně se hodně divím že ještě žádný magazín, ať už internetový nebo tištěný vám nepředstavil tuhle naprosto neotřelou kapelu z Bristolu jménem Turbowolf. Možná z toho mají trochu strach a oprávněně, dokonce i já když tenhle článek píšu, tak slova volím hodně obezřetně, nicméně pro mne je Turbowolf nejlepší kapela současnosti a říkám už to raději takhle dopředu a bez jakýchkoli výčitek!

 

 

Celá jejich tvorba má neskutečně úžasný, syrový zvuk, ať už se zaměřím na cokoli. Basa hraje všechny možné super zvuky, kromě těch basových. Kytara je přebuzená a pořádně zboostřená. Bicí hrajou přesně to co mají, žádné přeplácané progresivní rytmy, ale klasický rockový beat. Vřískající hlas Chrise Georgiadise už z hlavy nedostanete a třešnička na dortu jsou synťáky, které se ozvou sice jen párkrát, ale dodává to té muzice něco neotřelého.

Vydání stejnojmenného alba připadlo na 11.11.2011. Magické datum nemyslíte ?

Internetem běželo nedávno pár spekulací že "Turbovlci" si zahrají na plzeňském Metalfestu, bohužel tomu tak nebude a nám nezbývá než netrpělivě očekávat až k nám tahle smečka přijede v někdy budoucnu.

Turbowolf mají potenciál a určitě o nich ještě hodně uslyšíme. Na závěr dodávám Ancient Snake a rozhodně doporučuju pustit si i další skladby.

 

 

Žánr: 
Rock´n roll, Psychadelic, Punk, Electronica
Aktivní roky: 
2008 - současnost
Země původu: 
Velká Británie
Město: 
Bristol
Současní členové: 

Andy Ghosh - Guitars
Chris Georgiadis - Vocals
Blake Davies - Drums
Joe Baker - Bass

Labely: 

Hassle Records

Alba: 

Turbowolf

Singly: 

Bite Me Like A Dog
Read And Write
Ancient Snake
Let's Die