„Trutnoff in Prague“ - koncert The Prodigy se mění v malý festival a neformální večírek k sedmnáctému listopadu. Davida Kollera ale Prodigy nechtěli.

„Trutnoff in Prague“ - koncert The Prodigy se mění v malý festival a neformální večírek k sedmnáctému listopadu. Davida Kollera ale Prodigy nechtěli.

Mimořádný koncert The Prodigy se mění na malý festival k sedmnáctému listopadu. Pod střechou pražského Fora Karlín se dnes, 16. listopadu, uskuteční ojedinělé a opravdu neobvyklé setkání s názvem „Trutnoff in Prague“. Kapela, která je zvyklá na desetitisícové haly a velké festivaly, zde odehraje koncert v semknutější až klubové atmosféře s omezenou kapacitou evokující prostředí trutnoffského festivalu, přezdívaného Český Woodstock. Bude se jednat o jediný koncert tohoto druhu z jejich celoročního tour. Pořadatelé trutnoffského festivalu jej postupně proměnili na malý festival. V rámci neformální části večera na něm vystoupí několik dalších kapel: Vložte Kočku, Petr Váša, Ivan Hlas Trio, Záviš a další. Večírek by měl končit v ranních hodinách. „Trutnoff in Prague“ bude oslavou 17. listopadu a připomínkou nedožitých narozenin Václava Havla, který je náčelníkem trutnoffského festivalu. Koncert se uskuteční pod záštitou Městské části Praha 8 a Knihovny Václava Havla.

„V souvislosti s šílenými událostmi ve Francii chystáme nová bezpečnostní opatření, která požadují The Prodigy a my je v zájmu bezpečnosti rovněž chceme udělat. Proto prosíme o shovívavost a také aby lidé přišli dřív,“ vzkazují pořadatelé trutnoffského festivalu, kteří dnešní koncert organizují.

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek