Rock for People 2017 - Die Antwoord aneb šílenství na Rock for People

Ani nevíte, jak dlouho se pokoušíme k nám na festival tuhle šílenou partu pozvat. A letos se konečně zadařilo. Na Rock for People přijede nejdivnější a nejúchylnější kapela současnosti - Die Antwoord.

Jejich loňský pražský koncert patřil mezi nejrychleji vyprodané koncerty loňského roku. Vzhledem k očekávanému zájmu jsme spustili mimořádný předprodej limitované edice 2000 ks jednodenních vstupenek na 4. července. Další edice jednodenních vstupenek na tento den není plánována. Vstupenky budou v prodeji v ceně 1250 Kč.

A abyste byli úplně v obraze, zrekapitulujeme vám ještě kapely, které jsme zveřejnili v minulém týdnu. Něco málo objevů, něco málo hardcore, něco málo metalcore a dohromady hodně muziky!

Těšte se na Deez Nuts, Comback Kid, Eskimo Callboy, Novelists, Imminence, Sam Alone & The Gravediggers, The Picturebooks, Spring King a Tagada Jones. Kompletní line-up najdete na našem webu.

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek