Rock for People 2016 - Headlinerem Rock for People 2016 jsou Massive Attack

Rádi bychom se s vámi podělili o bombu! Letošním headlinerem Rock for People se stanou legendární trip hopoví mágové Massive Attack.
Koupit vstupenky
Massive Attack svým temným stylem vstřebávajícím prvky elektronické taneční hudby, hip hopu, dubu, ale i jazzu či soulu, položili základy pro zcela nový styl.

Když loni na podzim po pětileté odmlce oznámili na letošek evropské turné a slíbili i čerstvý materiál, způsobili tím v hudebním světě i mezi svými četnými fanoušky pozdvižení. Na konci ledna vypustili do světa čtyřskladbové EP Ritual Spirit. Vydání dalšího alba je plánované na závěr letošního roku. Do té doby si je budeme moci naživo vychutnat ve Festivalparku.
Další přírůstkem do line-upu jsou X Ambassadors. Indie/pop rocková čtveřice neváhá zabrousit ani do vod r'n'b nebo folku. Parta kamarádů, která měla hudební ambice už na střední škole, nyní šplhá nejen doma, ve Spojených státech, v žebříčcích stále výš.

Také jsme zahájili historicky první spolupráci mezi dvěma mohykány československé festivalové scény. Připravili jsme pro vás ve spolupráci se slovenským festivalem Pohoda zvýhodněné kombo vstupenky na oba festivaly. Kup lístek na RfP a Pohodu a získej slevu více něž 17% z aktuálních cen vstupenek.

Pohoda Festival se letos blýskne třeba velikány The Prodigy, zádumčivými Sigur Rós z Islandu, písničkářkou s velkým P PJ Harvey, elektronickým Jimi Hendrixem Flying Lotus, pionýry elektro swingu Parov Stelar a mnohými dalšími.

Na RfP se můžete těšit například na: Massive Attack * The Offspring * Bullet for My Valentine * Five Finger Death Punch * The 1975 * Skillet * Chvrches * Enter Shikari * ANTI-FLAG * Royal Republic * X Ambassadors * Our Last Night * Saul Williams * Ho99o9 * Turbowolf * Arcane Roots * Heymoonshaker * SUUNS * John Coffey * Astronautalis * The Correspondents * Bazzookas * Raveneye * Tired Lion * Dead! *  Repetitor * Otherkin * It’s Everyone Else *

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek