Rock for People 2016 - Nové kapely

Rock for People 2016 - Nové kapely
Zdravíme v novém roce 2016!

Se začátkem roku přinášíme i nové jména, která se nám zabydlela v letošním line-upu. Po Muse, Selah Sue nebo Young Fathers, které jsme vůbec poprvé představili  českému publiku právě 
na RfP, přichází další čerstvá krev. Prvním ze jmen je ikona slam poetry, nyní geniální skladatel a muzikant, Saul Williams. Druhými jsou Ho99o9 [čti horror], svérázné a nezkrotné duo Eaddy a theOGM, v jejichž tvorbě se mísí pekelný mix hip hopu, hardcore punku a ostrých textů. 

A zkraje příštího týdne rozkryjeme jméno další, které rozhodně nebudeme muset dlouze představovat!
Koupit vstupenky
Básník, rapper, zpěvák, skladatel, hudebník, spisovatel, scénárista, herec, aktivista… Při snaze popsat, kdo je Saul Williams, není člověku jasné, kde by měl vlastně začít. Na svém kontě má pět básnických sbírek. Jako herec a spoluautor scénáře zaujal v nezávislém snímku Slam, který získal ocenění na festivalech v Cannes a Sundance.

A aby toho nebylo málo, ztvárnil hlavní roli v prvním Broadwayském hip hopovém muzikálu Holler If Ya Hear Me inspirovaném hudbou Tupaca Shakura. Vydal čtyři hudební alba, na kterých spolupracoval například s  Zackem de la Rocha, Serjem Tankianem či Trentem Reznorem

Momentálně Williams 
dokončil práci na multimediálním projektu Martyr Loser King.  Po albu, které vyjde letos v lednu, bude následovat i grafická novela.

 Ho99o9, duo z LA, lze charakterizovat jako thrash punk, hardcore punk nebo punk rap. Jak je libo. Každopádně se jedná o osobité hip hopové uskupení pro lidi, kteří neposlouchají hiphop.

Jejich ne zcela korektní texty jdou občas až za hranici snášenlivosti ze strany citlivých povah. Otírají se o tematiku drog, sexu, tělesných výměšků či nekrofilii. Ale také o aktuální dění, které popisují břitkým způsobem ze své vlastní perspektivy. Eaddy a theOMG čerpají mimo jiné inspiraci v gore filmech, v pachu krve, strachu a temnotě. 

Celkem mají na svém kontě čtyři alba a to zatím poslední, které nese název Dead Bodies In the Lake, spatřilo světlo světa v listopadu 2015. Časopis Rolling Stone je v roce 2014 zařadil na seznam 10 mladých kapel, které musíte poznat a vy budete mít tu možnost už letos v létě.

Vstupenky, zvýhodněné balíčky, speciální vstupenky, kempy a parkování nakoupíte zde.

Vstupenka 3 dny: 1 350 Kč
Vstupenka + kemp 3 dny: 1 600 Kč
Vstupenka + kemp+ 3 dny: 1 850 Kč
Junior 3 dny (15-17 let): 900 Kč
Dítě 3 dny (10-14 let): 580 Kč
Kemp 3 dny: 350 Kč
Parking auto: 300 Kč

Další kategorie a aktuální vstupné jsou na webu RfP v sekci Vstupenky. Zde můžete rovnou i nakoupit.

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek