Rock For People 2016 - Bullet for My Valentine, Enter Shikari a další na RfP 2016

Rock For People 2016 - Bullet for My Valentine, Enter Shikari a další na RfP 2016
Vánoce, Vánoce přicházejí a zejména ty hudební. Předprodej na RfP 2016 jede na plné obrátky – na webu pořídíte vstupenky, kempy i parkováníVýhodné ceny platí jen do konce roku. Nakoupit můžete zde.

Plus v rámci nadílky máme první potvrzená jména a nebojíme se o ně podělit. A začínáme hezky zostra!
První potvrzenou kapelou jsou metalcorem nasáklí Bullet for My Valentine. V roce 2011 sklidili nadšené reakce a po 5 letech se vrátí na místo činu. A to s novou deskou Venom, kterou vydali letos v srpnu. 
Dalším želízkem v ohni, není nikdo jiný než Enter Shikari. Volali jste po nich před RfP 2015, voláte nadále – máte je mít! Pekelná pódiová show, bezedný prýštící gejzír energie a vynikající hudba je nezbytný balíček do každé RfP rodiny.  
Vybírali jsme i mezi mladými a nadějnými kapelami. Z Austrálie dorazí indie rockoví Tired Lion v čele s okouzlující Sophie. Ostrovní hudební scénu budou zastupovat Dead! - čtveřice Londýnských hejsků, co se nebojí pořádně opřít do kytar.  
Cenově výhodnější vstupenky pořídíte už jen do konce roku. Lístky na 3 dny jsou v prodeji za 1 100 Kč. Zvýhodněné kombo tikety (vstupenka + kemp) budou k dispozici pouze do únoru, nyní za 1 350 Kč.
 
A kdo se chtěl vypořádat s přebytečnými kily, může je společně s námi vyskákat 24. ledna v Malé sportovní hale v pražských Holešovicích na Three Days Grace.

 

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek