Před Parov Stelar zahrají rumunští Golan

20. 2. 2016 – doors 18:00

Tipsport Aréna, Praha

vstupenky za 800,- Kč + poplatky v sítích Ticketportal a Ticketpro

----------------------------------------------------------------------------

Před Parov Stelar zahrají rumunští Golan

Největší pražský koncert electroswingového mága Parov Stelar a jeho kapely vypukne už v sobotu 20. února v holešovické Tipsport Aréně. Před Parov Stelar se v roli předkapely představí rumunská skupina Golan.

Golan je tříčlenná kapela z rumunské Bukurešti. Tvoří ji Alex, Mihai a Ernesto - tři hudebníci ovlivněni různými hudebními styly - housem, klasikou, jazzem a novým R&B. Jejich kombinací vytvářejí jedinečnou směs eklektických harmonií. Nahrávají naživo hudební nástroje jako trubka, flétna, bicí, používají samply a djing a přinášejí do dnešní elektronické hudby lidský element. Skupina vznikla v roce 2013 a brzy se stala jednou z nejoblíbenějších formací rumunské elektronické scény. V roce 2014 kapela získala Best Electro Award, cenu největšího rumunského hudebního časopisu Sunet, a na mnoha festivalech vystoupili jako hlavní hvězdy. V roce 2015 vydali svůj první singl Promises na německém labelu Motor Music. Na rok 2016 chystá kapela dvoupísňové EP na labelu Parov Stelar Etage Noir Recordings.

Hlavní hvězdou večera však bude Marcus Füreder, známější pod svým uměleckým jménem Parov Stelar. Rakouský hudebník, producent a DJ se proslavil nejen electroswingem, ale také skvělým samplovaným a kombinací různých hudebních stylů. Parov Stelar je nejúspěšnějším rakouským umělcem na mezinárodní úrovni, získal nespočet ocenění a spolupracoval s umělci jako jsou Tony Bennett & Lady Gaga, Marvin Gaye, Lana Del Rey, Brian Ferry a mnozí další. Parov Stelar Band a Parov Stelar Trio odehráli více než 600 koncertů po celém světě, vyprodali Regency Ballroom v San Francisku, Irving Plaza v New Yorku, dvakrát Forum v Londýně a vystupovali na festivalech Glastonbury, Eurockéennes, Zurich Open Air a na La Fete the L’Humanite v Paříži před 100 000 diváky.

Parov Stelar vyprodal několikrát sály i v Praze a jako headliner vystoupil na festivalech Rock for Churchill, Colours of Ostrava anebo Rock for People Europe. Nenechte si ujít velkolepou taneční show s razítkem kvality Parov Stelar. Už tuto sobotu 20. února 2016. Hala se otevírá již v 18:00.

Vstupenky za 800,- Kč + poplatky jsou stále ještě k dispozici v předprodeji v sítích Ticketportal a Ticketpro. Pokud by se už na vás nedostaly vstupenky na stání na plochu, nevěšte hlavu, na koncertech Parov Stelar tančí vždycky povinně celá hala!

VIDEO:

Golan: https://www.youtube.com/watch?v=mnMA_fWYjR0 https://www.youtube.com/watch?v=BdlnyzWLgkk

Parov Stelar: https://www.youtube.com/watch?v=uXJ4H0GJNWk https://www.youtube.com/watch?v=BP2jz7UCiig

 

Více info na:

www.parovstelar.com

www.facebook.com/parovstelar

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek