Obscura v Praze

4.11.2016
PRAHA / Nová Chmelnice

OBSCURA
REVOCATION
BEYOND CREATION
RIVERS OF NIHIL

Když si ruku podá technická dokonalost s německou precizností, může z toho vylézt něco skvělého, dokonce až výjimečného o čem je řeč?

O death metalových OBSCURA se ví, ještě aby ne, vždyť jen pár let po svém zrodu (2002) odjeli společné evropské turné s americkými Suffocation, to byl rok 2006, a tentýž rok vychází též jejich debutní album "Retribution" Mladí Němci se vypracovali díky své píli až ke smlouvě s Relapse records, kteří mají na svědomí jejich poslední 3 studiová alba. To poslední, Akróasis vychází letos a podpořit ho má i evropské turné, které se přežene přes naši kotlinu. 

Ten večer budete mít možnost i shlédnout skvělé američany REVOCATION, kteří za 10 let své existence vydali 6 dlouhohrajících alb, což je výkon obdivuhodný, zvlášť, když ty desky stojí za to! Death metal, čerpající z odkazu thrashové vlny!

Kanadští BEYOND CREATION vydali své druhé album u Season Of Mist, což o něčem vypovídá, Kanada je vlastně takovou zárukou dobrých a zajímavých kapel. Tihle maníci jedou svůj progresivní technický death metal po svém a přináší jim to ovoce, zdali zakázané, necháme na Vás!

Američané RIVERS OF NIHIL jedou na podobné vlně jako Kanaďani, existují 7 let, a turné po starém kontinentu si určitě zaslouží!

FB událost: https://www.facebook.com/events/1203000533057940/

nejlepší ceny za předprodej: http://obscure.cz/cs/events/

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek