Midi Lidi vydali klip ke skladbě Volám, rohlíková trilogie končí

Videoklipem Volámalba Give Masterpiece A Chance! Midi Lidi zakončili svou rohlíkovou trilogii. Jako lidští hrdinové v něm vystupují youtubeři Anežka a Jiřík, jejichž hlasy na novince kromě této skladby zazní také v písni Pokec s tátou.

Příběh rohlíků Midi Lidi sledovali už potřetí. V první části s názvem Lux rohlíky vykadili tanečníci na koncertě, v druhé části Prosím, kam? jsme je potkali na cestě loďkou k moři, kde byli nakonec dřív než my, a v závěru Volám už k moři doletěli a jsou tam posvátné. Stejně jako láska, přátelství a svoboda,“ říká frontman kapely Petr Marek.

Album Give Masterpiece a Chance! vyšlo 15. června na CD a na dvojvinylu pod hlavičkou Bumbum Satori a ve spolupráci s vydavatelstvím X Production. Vedle youtuberů Anežky a Jiříka na něm hostují Roman Holý, Mardoša, dětská kapela Kaťka a Baťka, grafička a VJka Midi Lidí Magdalena Hrubá a dívčí skupina Pro Foro Interno.

S křtem alba Midi Lidi nijak nespěchají. Proběhne v rámci jejich podzimního turné, 7. listopadu v pražském klubu MeetFactory.

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek