DJ KRUSH BUDE MÍT VE ČTVRTEK HNED TROJITÝ SUPPORT

Conference a Lucerna Music Bar uvádějí:

 

DJ KRUSH (JAP)

Support: DJ Friky (Trouble Team), Philip T.B.C. live set, TENTATO live (Medvede/SK)

3. 3. 2016, doors 20:00

Lucerna Music Bar, Praha www.sus81.jp/djkrush www.musicbar.cz www.cnfrnc.cz

 

DJ KRUSH BUDE MÍT VE ČTVRTEK HNED TROJITÝ SUPPORT

 

Společně s legendárním DJ Krushem vystoupí ve čtvrtek 3. března v pražském Lucerna Music Baru hned trojice česko-slovenských DJs a producentů: DJ Friky, Philip T.B.C. a Tentato. DJ Krush přijede v rámci turné k novému albu Butterfly Effect, které vydal po dlouhých 11 letech.

„Připravuji set, který se bude točit kolem nového alba, jež jsem vydal v říjnu. V Praze budete mít šanci vyhrát podepsané CD a plakáty,“ láká ve video pozvánce natočené speciálně pro pražský koncert DJ Krush. Jeho novinka je mixem Krushova současného pohledu na svět a poctivého devadesátkového zvuku. Deska obsahuje celkem 11 tracků – 6 ve spolupráci s hosty a 5 Krushových instrumentálek. Na albu se podíleli libanonská zpěvačka Yasmine Hamdan, brooklynský hudebník Divine Styler, kalifornský hudebník a beat maker Free the Robots, Jihoafričan Crosby „Cross“ Bolani, japonský rapper tha Boss a pianista Takashi Niigaki. DJ Krush proslul především svým osobitým a nenapodobitelným stylem, ve kterém míchá hip hop, atmosférické zvuky, exotické nástroje a jazzové samply.

 

DJ Friky (Trouble Team)

DJ Friky se prohrál díky svojí píli, talentu a tvrdé práci až mezi DJskou špičku. Jeho první deskou byl vinyl Def Jef a zásadně ho ovlivnilo to, že mohl zblízka sledovat dění kolem DMC final US 2003, nejslavnější DJské soutěže vůbec. V letech 2010, 2011, 2012 a 2013 reprezentoval ČR ve světovém finále DMC Championship v Londýně. Společně se svým parťákem DJem Fluxem hrají pod jménem TROUBLE TEAM a šíří nejen po česko-slovenských luzích a hájích slávu a umění pravého DJingu a turntablismu. Za svou dvanáctiletou karieru hrál na rozličných místech od Washingtonu D.C. přes Kosovo, londýnskou O2 Indigo Arenu, až po Kino Kyjev v Krakowě.

https://soundcloud.com/friky-flink

 

Philip T.B.C.

Philip T.B.C. zahraje před DJ Krushem speciální autorský set složený pouze z vlastní produkce. Zazní tracky od Philip T.B.C., Filip Foreigner nebo Slippery Jack. Philip T.B.C. je DJ a producent s těmi nejlepšími DJ skills a skvělým citem pro selekci. Za sebou má spolupráci se jmény jako BTK, Chris Su, Forbidden Society nebo Elsa Esmeralda. Jeho djské a producentské umění bylo oceněno hned několika cenami: 1. místo producent roku v anketě Czech DNB Awards 2009, album Audible Thoughts - 1. místo v anketě Dance Music Awards album roku, skladba Galactic (BTK remix) 1. místo skladba roku v Czech DNB Awards 2014. Několik jeho skladeb se hrálo i na britském rádiu BBC Radio 1 včetně skladeb side projektu Slippery Jack. V roce 2016 začal vydávat house/techhouse/techno tracky s novým projektem Filip Foreigner.

https://soundcloud.com/philiptbc

 

Tentato

Tentato je skvělý DJ a producent, který patří pod křídla pražského nezávislého labelu Medvede. Debutové EP Tresky-Plesky, které obsahuje čtyři tracky, vyšlo v listopadu 2014. Nejnovější EP pojmenované EPNATO spatřilo světlo světa v prosinci loňského roku.

https://soundcloud.com/tentato 

 

Vstupenky v předprodeji jsou za 420 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatku), na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim.

 

Večer je součástí koncertní série Conference.

 

DJ Krush Soundcloud: https://soundcloud.com/dj-krush-official

Oficialní Facebook událost: https://www.facebook.com/events/858266230958817/

www.sus81.jp/djkrush

www.facebook.com/DJKRUSHofficial

www.twitter.com/djkrushofficial

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek