Cestovatelský videoklip Cermaque & Iamme Candlewick

Videoklip Racci probouzí v každém cestovatelské touhy. Svou bezprostředností a naléhavostí dokázalo autorské duo Cermaque a Iamme Candlewick zachytit prchavé okamžiky radosti, objevování i nostalgie. Prostě přesně to co, je na putování a objevování nepoznaného nejkrásnější. Píseň Racci je také skvělou předzvěstí nového alba. Nese název Gravitace a poslechnout si ji bude možné  jen pár dní před premiérou dokumentu Skok do vody. Jak dokument, tak album jsou otiskem zážitků, které duo Cermaque a Iamme Candlewick prožili v rámci loňského putování celou Evropou.

„ Důležitý vklad u písně Racci má Martin Kyšperský z kapely Květy, skoro se dá řící že je Martin pomalu padesátiprocentnim autorem,“ říká Cermaque  a přidává další informace o vzniku alba Gravitace. „ Na jaře 2015 jsme s naší roční dcerkou vyrazili starým obytným WV LT28 přezdívaným „kosmobil“ na půlroční cestu po Evropě. Cestou jsme se hodně dívali kolem sebe, dýchali jsme, učili se řídit, často jsme padali na hubu únavou. Taky jsme natočili rozhlasový a filmový dokument. Po různých pískovištích jsme napsali knížku pro děti. Agátka se naučila chodit. A s různými muzikanty, které jsme v různých zemích záměrně i náhodou potkali, jsme napsali a nahráli základy deseti písní.“

Desku Gravitace, která vznikla i díky podpoře přátel a fanoušků na hithit.cz, představí na živo 12.4. v pražském BIO OKO. Spolu se speciální křtící kapelou (Martin Kyšperský, Marek Doubrava, Dikolson a Jarda Noga) a v rámci výjimečného koncertu se pokusí Cermaque a Iamme Candlewick zprostředkovat barevnost a vrstevnatost, které se na CD podařilo dosáhnout. Videoklip je sestřihem použitých i nepoužitých záběrů z dokumentárního filmu Skok do vody, který vznikl v rámci stejné cesty jako deska. 12.4. po koncertě proběhne i jeho premiérová projekce.

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek