Brutal Assault 2019 je VYPRODÁN!!!

Mnohokrát děkujeme, jsme vyprodáni! Festival už více než měsíc před svým konáním opět naplnil své fanouškovské kapacity a nebude k prodeji už nabízet žádné vstupenky. Pět pódií a více než 130 interpretů tak de facto zná všechny své fanoušky.

Brutal Assault je ve svých 24 letech na mapě metalového světa zavedeným pojmem i přesto, že nabitý (vč. úterní warm-up party pětidenní) lineup nestaví jen na masově vyhledávaných tahácích. Pro jeho návštěvu hovoří hudební produkce nejvyšší jakosti a vytříbená dramaturgie, ale i skvělá lokace historické pevnosti a doprovodný umělecký program.

Důkazem budiž majoritní podíl zahraničního publika, které do vojenského areálu každoročně neváhá přicestovat z nejvzdálenějších koutů světa i v době, kdy si návštěvníci festivalů na jejich nedostatek nemohou stěžovat. Diverzita místa konání koncipovaného jako malé město (uličky, náměstí, bary, sklepy ad.) skýtá spoustu možností k bádání a nabízí dost pohodlí ke komfortně strávenému času na festivalu.

K tomuto komfortu určitě nepatří fronty. Proto obzvláště Vám, kteří se na festival chystáte už v úterý či středu, silně doporučujeme využití služby fulfillment (https://brutalassault.cz/…/vyhnete-se-frontam-vyuzijte-fulf…), abyste festivalovým odbavením prošli bez sebemenšího zdržení.

Bezproblémová oslava neomšelého extrému, okrajových umění a všech odstínů temnoty pak bude výjimečná i díky Vám. Ještě jednou děkujeme Vám všem!

Další žurnál

Barbora Poláková bude létat ve Foru Karlín i v novém videoklipu

17. Červenec 2019 12:43 |
Anděly oceňovaná zpěvačka Barbora Poláková se v létě nenudí. Rozhodla se, že se naučí létat, a do toho natáčí klip již k pátému singlu z poslední desky ZE.MĚ.
... Zobrazit celý článek

Rolo Tomassi se domnívají, že když čas zemře, láska ho pohřbí

17. Červenec 2019 12:20 |
ROLO TOMASSI, CRYPTODIRA, LOATHE
... Zobrazit celý článek

Skunk Anansie v Praze

9. Červenec 2019 09:44 |
Oslava 25 let 
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2019 - Hlavní část programu K.A.L. stage!

26. Červen 2019 16:09 |
Do doslova explozivního lineupu letošního Brutal Assaultu přidáváme hlavní část obsahu už tradiční „the keep - ambient lodge“ aka K.A.L. stage, která doplňuje už tak bohatou nabídku festivalu o další rozměry a pojetí hlasité, temné, frenetické, kousavě znepokojující hudby.
... Zobrazit celý článek