ABRAXAS pokřtí úspěšnou novinku Klid! 16. 9. v Lucerna Music Baru. Asistovat budou Milan Cais a Electric Lady

ABRAXAS pokřtí úspěšnou novinku Klid! 16. 9. v Lucerna Music Baru. Asistovat budou Milan Cais a Electric Lady

Nové řadové album Abraxas Klid!, které vyšlo u Supraphonu letos v květnu, se dočká svého slavnostního křtu! Stane se tak již příští středu 16. září v pražském Lucerna Music Baru a Abraxas slibují "vypucované nástroje, dobrou náladu i velkou show" a coby pověstnou třešničku na dortu účast Milana Caise z Tata Bojs a telentované funk-rockové divošky Electric Lady, která letos debutovala povedným albem Electrical. 

Milan Cais si s Abraxas zazpívá skladbu Honza rock'n'roll star, jejíž vkusnou coververzí Tata Bojs loni přispěli na povedené dvojalbum Tribute Abraxas. "Electric Lady zahraje jednu svou věc a pak s námi zahraje a zazpívá skladbu Suspicious Eyes, což byl asi největší hit mé kapely Yandim Band. Hodně velká funková řežba," dodává k hostům křtu frontman Abraxas Slávek Janda.

Ze samotné letošní novinky Klid! by pak mělo zaznít pět skladeb, konkrétně: "Už tady jsou, Klid, Tance čas, Žízeň, Výkřik a asi i Fit. Takže možná šest... Kdybychom měli víc času, tak tu desku zahrajeme celou. Fanoušci si z alba neoblíbili jen jednu nebo dvě věci, ale každou chvilku nám někdo píše, že by chtěl tuhle, pak zase tuhle. To se nám ještě nikdy nestalo. Samozřejmě dojde i na Obyčejnej svět, Každý den je to jinak, Nekonečný boogie atd. Všechny hity musí zaznít," poodhaluje Janda setlist večera, v jehož rámci Abraxas navíc také představí nový klip ke skladbě Žízeň

Celkově třetí videoklip k albu Klid! (předchozí vznikly ke skladbám Už tady jsou - http://y2u.be/m7V6-Y3HMCY a Klid - http://y2u.be/GQbEXUcC3fY), ale prý rozhodně nemá být posledním. 

"Dva dny před křtem budeme točit klip na skladbu Tance čas a ještě chceme zvládnout klip na skladbu Fit. Kromě toho pojedeme další koncerty po naší republice a budeme se připravovat na příští rok, to bude 40 let Abraxas,"  komentuje aktuální dění okolo pro mnohé již kultovní kapely Janda, který zároveň podotýká, že on sám bude mít příští středu o jeden důvod k oslavám víc - vůbec poprvé se totiž stal dědečkem. Bud'te si však jisti, že tenhle dědeček to pořád umí pořádně rozparádit.  

Přijďte si to ve středu 16. září ověřit na vlastní oči a uši! Dveře Lucerna Music Baru se otevřou ve 20:00, samotný koncert pak začne ve 21:00. Vstupenky koupíte přímo v Lucerna Music Baru nebo v předprodejích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim.

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek