The Places vydávají nové EP

|
The Places vydávají nové EP

Dnes ve 20:15 vydává ostravská alternative/indie-popová partička The Places své nové EP, které pojmenovala jednoduše a výstižně; '13.

Vzhledem k tomu, že tato kapela prošla od vydání jejich posledního studiového počinu In Our Alley několika změnami – a to jak stylovými (příklon k popu), tak i drobnou změnou v obsazení (do sestavy přibyl klávesista Ondřej Buba) –, se máte bezesporu na co těšit. The Places jsou teď totiž v té nejlepší formě.

Pokud The Places neznáte a rádi byste je poznali, můžete si již nyní poslechnout ukázky z nejnovějšího EP na jejich Bandzone profilu, kde bude po jeho vydání také volně k poslechu. Ke koupi pak bude deska k dispozici na Bandcampu a vivala.cz.

Tracklist:


01
Unintended Consequences .............. 2:00
02
The Weakness In My Hands .............. 4:11
03
One Silent Minute ........................... 3:20
04
Nowhere To Hide ........................... 5:27
05
Co můžeš nabídnout ....................... 3:26
06
The Beginning of the End ................. 3:58
07
Empty Places ................................. 2:40

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek