Retro Jokers zítra pokřtí své debutové album

|
Retro Jokers zítra pokřtí své debutové album

Ostravská garage-rock'n'rollová kapela Retro Jokers zítra slavnostně pokřtí své debutové album Lonely Runner's Soul. Učiní tak v ostravském klubu Cooltour, kam si pozvala i další podobně laděnou partičku – seskupení jménem Homunculus. To je ostravskému publiku velmi dobře známé, takže se není třeba přít o správnost této volby. Homunculus celý večer zahájí a se svým indie/alternative rockovým setem se publiku jistě zavděčí.

Hlavní program – tedy samotný křest – začne ve 22:00 hodin, kdy na pódium vtrhnou Retro Jokers. Bezpochyby se bude jednat o koncert naprosto vyjímečný a jsem si jistá, že mi dáte po jeho uskutečnění za pravdu. Pokud však nejste z Ostravy, nezoufejte. Nové album Retro Jokers bude mít premiéru i v Brně (klub Melodka, 23. října) a Praze (klub Roxy, 19. října).

Buďte u toho, nebudete litovat! Retro Jokers slibují pořádnou rock'n'rollovou party!

Program:
20:00 - Otevření klubu
21:00 - Homunculus (HMNCLS, www.hmncls.com)
22:00 - Retro Jokers
Poté rock'n'rollová AFTERPARTY!

Vstupné:
Na místě: 100,- Kč
S albem: 180,- Kč

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek