Yoko Ono Plastic Ono Band živě (když uši pláčou)

|
Yoko Ono Plastic Ono Band živě (když uši pláčou)

Yoko Ono společně s The Flaming Lips uvedla včera večer živě u Davida Lettermana novou skladbu z vydaného alba Take Me to the Land of Hell. Po oživení Plastic Ono Bandu z roku 2009 se Yoko tak ve svých osmdesáti letech avantgardně projevuje jako ve dvaceti. Jak moc je to poslouchatelné nebo není už nechám na vás... (A pokud ten chlapík v klobouku někomu z vás připomíná Johna Lennona, tak to bude asi tím, že je to jeho nejmladší syn Sean).

Cheshire Cat Cry (Ft. The Flaming Lips):

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qXXn3-UpusI#t=168

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek