Druhý Stingův singl z nového alba spatřil světlo světa. Má i lyric video

|
Druhý Stingův singl z nového alba spatřil světlo světa. Má i lyric video

Poslední studiové album Sting vydal v roce 2003, což je, jak jste si jistě sami spočítali, již celá jedna dekáda. Není tedy s podivem, že srdce věrných fanoušků zaplesalo v okamžiku, kdy Sting oznámil vydání alba nového, se kterým současně bude produkována i jeho první broadwayská show.

Z alba The Last Ship, jež je inspirováno právě onou show, jste si mohli poslechnout již první singl, kterým byla skladba Practical Arrangement, vydaná v červenci tohoto roku. Aby toho ale nebylo málo, před pár dny se na YouTube objevilo i oficiální lyric video k druhému singlu z The Last Ship, což je píseň As Yet.

Troufám si tvrdit, že Stingovi věrní nebudou zklamáni.

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek