Portless mají nový klip a chystají první samostatný koncert na 24. 4. do Lucerna Baru

|
Portless mají nový klip a chystají první samostatný koncert na 24. 4. do Lucerna Baru

PORTLESS JEDOU NA PLNÝ PLYN!

Nový projekt Kryštofa Michala a dalších tří dnes již bývalých muzikantů Support Lesbiens vydává první klip – „NEW RIDE“.
Po třech měsících intenzivní práce a prvním významném úspěchu, kterým bylo vítězství v mezinárodní soutěži na hudbu pro celosvětovou reklamu na nové auto nejvýznamnějšího českého výrobce, se fanoušci dočkali i prvního klipu.

Zkušebna, nahrávací studio, garáže Butovice… To jsou místa, kde kapela strávila v uplynulých týdnech nejvíce času. Na světě je šest nových písniček a klip. Intenzivně se pracuje na přípravě prvního koncertu, který bude 24. dubna od 20:00 hodin v Lucerna Music Baru, a zároveň se zahájila práce na dalším klipu.

I když se kapela prezentovala teprve před třemi měsíci, už dnes je potvrzena celá řada festivalů. „Na hraní na festivalech se všichni moc těšíme, hlavně na to, jak fanoušci přijmou naši novou tvorbu. Ale popravdě styl i kapela je vlastně téměř stejná, jako před rokem, kdy jsme ještě vystupovali pod názvem Support Lesbiens. Takže kdo naší hudbu chce poslouchat dál, musí přeladit na Portless,“ říká lídr kapely Kryštof Michal.

Jenom namátkou - fanoušci Portless se můžou těšit na nové písničky na Sázavafestu, Hradech, JamRocku, Colours of Ostrava a na dalších festivalech.

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek