NEŽFALEŠ - PÁR LACINEJCH TRIKŮ

|
NEŽFALEŠ - PÁR LACINEJCH TRIKŮ
11 písniček od sympatické 4 gangsterů z Prahy si konečně prostřílelo cestu ven. Čeká Vás rychlý, melodický punk´n´roll. Nežfaleš jsou na tomto CD v nejlepší formě. Opět tu máme inteligentní a humorné texty zpěváka Radka Šedivého. Řadu sborových a doprovodných vokálů. Výborný zvuk ze studia 3 Bees. Stylový obal, který obsahuje kompletní texty, fotky, děkovačky a zdravice. Nežfaleš poctivým koncertováním, kvalitní instrumentací, nadhledem, skromností a smyslem pro humor patří k tomu nejlepšímu, co může naše punkrocková scéna nabídnout. Na tomto, v pořadí již třetím oficiálním CD svojí pozici jen potvrdili! Že nekecám se můžete přesvědčit na vlastní uši. Nežfaleš to je muzika pro všechny Existence ztracený !! CD stojí 100,-Kč. + pošta. Objednávat ho můžete na mailu: či SMS na tel.: 777 / 905 594 Jakub. Nebo v E-Shopu či na stránkách vydavatelství Cecek Records na: www.cecek.com Níže posílám info o CD + náhled titulní stránky CD. NEŽFALEŠ - Pár lacinejch triků TRACKLIST: 1. Gang 2. Dokonalá past 3. Úspěch 4. Furt je lepší vstát 5. Rockstar 6. Tělo Bettie Page 7. Sudá a lichá 8. Cesta 9. Ženská pro kterou bych vraždil 10. Existence ztracený 11. Budoucnost Sestava kapely: Radek: lead vocal, sbory Degi: kytara, back vokal, sbory Moucha: basa, sbory Petr: bicí, sbory Natočeno a smícháno ve studiu 3 Bees v lednu až březnu 2010. Web a profil kapely: www.nezfales.net a www.bandzone.cz/nezfales Vydavatel: Cecek Records - červen 2010 - www.cecek.com

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek