Šampon ze Sporto vydává debutové EP jako Prodavač

|
Šampon ze Sporto vydává debutové EP jako Prodavač

Bez pár dní tři čtvrtě roku už trvá hibernace elektro/indiepopové kapely Sporto. O Bonusovi bylo za tu dobu slyšet snad úplně odevšud, zato frontman Šampon se co do oficiálních nahrávek prezentoval jen ve dvou tracích na výborném Kubatkovu albu Vzduchoplavec. Teď je ale všechno jinak a Prodavač, jak si teď Šampon říká, má venku EP Duchové. Kolekce obsahuje tři původní písně, jeden remix od Gargle & Expel a předělávku hitu Všechno OK od indie kapely z 80. let Soubor tradičního popu. Nahrávání se účastnil Bonusův souputník Pe.klo i bubeník ze Sporto Kluk a snad i proto výsledný zvuk evokuje More více, než byste čekali. EP vychází na labelu Starcastic jako digitální download zdarma a stáhnout se dá zde. Prodavačovo web checkujte tu.

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek