Šampon ze Sporto vydává debutové EP jako Prodavač

|
Šampon ze Sporto vydává debutové EP jako Prodavač

Bez pár dní tři čtvrtě roku už trvá hibernace elektro/indiepopové kapely Sporto. O Bonusovi bylo za tu dobu slyšet snad úplně odevšud, zato frontman Šampon se co do oficiálních nahrávek prezentoval jen ve dvou tracích na výborném Kubatkovu albu Vzduchoplavec. Teď je ale všechno jinak a Prodavač, jak si teď Šampon říká, má venku EP Duchové. Kolekce obsahuje tři původní písně, jeden remix od Gargle & Expel a předělávku hitu Všechno OK od indie kapely z 80. let Soubor tradičního popu. Nahrávání se účastnil Bonusův souputník Pe.klo i bubeník ze Sporto Kluk a snad i proto výsledný zvuk evokuje More více, než byste čekali. EP vychází na labelu Starcastic jako digitální download zdarma a stáhnout se dá zde. Prodavačovo web checkujte tu.

Další žurnál

Barbora Poláková bude létat ve Foru Karlín i v novém videoklipu

17. Červenec 2019 12:43 |
Anděly oceňovaná zpěvačka Barbora Poláková se v létě nenudí. Rozhodla se, že se naučí létat, a do toho natáčí klip již k pátému singlu z poslední desky ZE.MĚ.
... Zobrazit celý článek

Rolo Tomassi se domnívají, že když čas zemře, láska ho pohřbí

17. Červenec 2019 12:20 |
ROLO TOMASSI, CRYPTODIRA, LOATHE
... Zobrazit celý článek

Skunk Anansie v Praze

9. Červenec 2019 09:44 |
Oslava 25 let 
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2019 je VYPRODÁN!!!

3. Červenec 2019 11:41 |
Mnohokrát děkujeme, jsme vyprodáni! Festival už více než měsíc před svým konáním opět naplnil své fanouškovské kapacity a nebude k prodeji už nabízet žádné vstupenky. Pět pódií a více než 130 interpretů tak de facto zná všechny své fanoušky.
... Zobrazit celý článek