Frontman Obří broskve vydává knihu komiksů

|
Frontman Obří broskve vydává knihu komiksů

Kapelu Obří broskev čeká po listopadovém křtu aktuálního alba Sever další slavnostní událost. Ve čtvrtek 10. 3. 2011 totiž vystoupí v dejvické nádražce na křtu komiksové knihy Anjel zpěváka cannyho.

Canny, občanským jménem Jakub König, píše od roku 2003 blog. O rok později na něj začal přidávat i komiksy o andělovi, který souhrou náhod přišel o křídla a na zemi si odpykává zasloužený trest. Svůj čas tráví většinou nestřídmou konzumací alkoholu a lehkých drog a dlouhými rozhovory s přáteli. Ve vedlejších rolích se tak objeví bezhlavá jeptiška, schizofrenní kostlivec i mimořádně pohledný bůh.

Knihu Anjel vydává nakladatelství Plus a v průběhu slavnostního večera ji pokřtí Jaromír 99, zpěvák kapel Priessnitz či Umakart a kreslíř nádražáckého komiksu Alois Nebel. Na večírku, který začíná v osm hodin, zahraje kromě Obří broskve v krátkém setu i zpěvák Xindl X.

http://www.youtube.com/watch?v=8f0bnjzEjVM

Anjel, hlavní hrdina připravované komiksové knihy se objevuje i ve stejnojmenné skladbě Obří broskve.

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek