trutnoff

Trutnoff 2017 nebude

Po odchodu festivalu Trutnoff z trutnovského Bojiště se pořadatelé chystali uspořádat menší akci na loukách poblíž Mladých Buků, nedaleko původní lokace, pod názvem Open Air Workshop neboli Zahradní slavnost. Nicméně několik vyhlášek obce a dokonce petice obyvatel znemožnily jakékoliv pořádání akce v těchto místech. Pořadatelé již začali s předprodejem vstupenek a zvažují nabídku nějaké alternativy pro zájemce, kteří si vstupenky objednali.

Trutnoff 2017 - Hrádeček Open Air Workshop - Zahradní slavnost

Rozhodnuto: Festival Trutnoff oslaví své 30. a 33. narozeniny návratem ke kořenům a uskuteční se jako Open Air Workshop a Zahradní slavnost u epicentra svého vzniku – na zelené louce u Hrádečku. Podobně jako v roce 1987

TrutnOFF přidává Skunk Anansie, The Dreadnoughts a Bena Caplana, evokujícího "mladého Waitse". Jedním z tuzemských headlinerů budou Stromboli.

„Tradičně ke dni dětí vybubnováváme další uskupení ze zahraničních i tuzemských teritorií,“ oznamují pořadatelé Trutnoff Open Air Festivalu, který se letos uskuteční v obvyklém „okupačním“ termínu 18. - 21. srpna na trutnovském Bojišti a bude věnován nedožitým osmdesátinám náčelníka Václava Havla. Svěží elektroswing Parov Stelar, industriální metal Fear Factory a populárního písníčkáře Jakea Bugga doplňuje alternativní rock legendárních Skunk Anansie s energicky rtuťovitou zpěvačkou Skin.

Trutnoff 2016 - TrutnOFF přitvrzuje. Krakonošovi opět poposkočí pokličky. Přijedou metaloví Fear Factory, ale i Jaroslav Uhlíř.

Po přehnané vlně zájmu okolo setkání „mokasíny vs. polobotky“ při natáčení dokumentárního filmu „Milda“, zveřejňujeme další kapely, z metalového i folkového ranku. K již dříve ohlášenému zpěvákovi Jakeu Buggovi či elektroswingovým Parov Stelar přibývají metaloví Fear Factory, ale i Jaroslav Uhlíř. Pořadatelé festivalu TrutnOFF, Českého Woodstocku, jak je také nejstarší hudební přehlídka svého druhu v zemi přezdívaná, který proběhne na podhorském Bojišti od 18. do 21.

Trutnoff 2016 - Podhorský kmen roztančí a oblékne do elektroswingu Parov Stelar

TrutnOFF Open Air ohlašuje další z hlavních kapelu. Elektroswingoví Parov Stelar roztančí mokasíny squaw a bojovníků Na Bojišti!

Krkonoše, 24. dubna 2016

Trutnoff 2016 - První hvězda Jake Bugg otevře festival TrutnOFF

Festival TrutnOFF netradičně zahájí jedna z jeho hlavních hvězd ze staré Anglie - drzý i nesmělý mladík s kytarou od Sherwoodského lesa, Jake Bugg, označovaný za pokračovatele Boba Dylana

Trutnoff 2016 - First Tam-Tam zpod hor: TrutnOFF věnován 80 náčelníkovi

Indiánské Wakan-Tanka opět zazní nad podhorským ležením. Český Woodstock věnují letos pořadatelé nedožitým osmdesátinám svého náčelníka. Festivalové Pow-Wow TrutnOFF bude oslavou s různorodým hudebním doprovodem.

24. března 2016