Legendy v Kainu!

|
Legendy v Kainu!
Datum: 
Středa 8. Prosinec 2010 - Úterý 28. Květen 2024
Město: 
Praha
Místo: 
Kain
Účinkující: 

Kashmir 9:41, Underside

Legendární pražské crossoverové kapely Kashmir 9:41 a Underside vystoupili 8. 12. v pražském rockovém klubu Kain.

Koncertu předcházela spousta problémů - bubeník Kashmiru Boky onemocněl, na poslední chvíli však za něj zaskočil Lukáš Doksanský, bubeník kapely Arakain. Neštěstí potkalo ovšem také bubeníka kapely Fake It Bobáska, která měla celý večer supportovat. Kvůli jeho zlomené noze nemohli "Fejkoši" hrát.

Kashmir 9:41 vystoupili jako první a i přes občasné výpadky textů opět předvědli skvělou show. Nechyběly jejich největší hity jako Bazén, Yashomati Nandana, Průlet srdcem, Válka v mozku a další. Na druhou kytaru Kashmir výjimečně doprovodil vynikající mladík jménem Jindřich Mach.

Pro Underside byl středeční koncert výjimečný hlavně v tom, že šlo o jejich první pražský koncert s novým kytaristou, Patrikem Priknerem (ex Workshop). Ten svoji premiéru v domovském městě zvládl na jedničku a Underside tak po dlouhé době odehráli plnohodnotný koncert s hity jako Liar, Funk, M.J. a novinkami, na které se můžeme těšit na nové desce.

Zkrátka a dobře, koncert se kapelám i přes malou návštěvnost povedl výborně a kdo tam nebyl, může jen litovat a těšit se na příště!

 

Photos by Jakub Troníček - thanks!