Visací Zámek - 30 let tour

Visací Zámek - 30 let tour
Datum: 
Sobota 20. Duben 2013 - Pátek 14. Červen 2024
Město: 
Letovice
Účinkující: 

The Fialky
Visací Zámek

V rámci svého 30 let tour Visací Zámek dorazil i do Letovic a na pomoc si přizval - jak jinak než punkový The Fialky. Koncerty se odehrály v klasickém letovickém kulturáku, což byla sama o sobě známka punku. O půl osmé pořadatelé slavnostně otevřeli dveře a první tři netrpělivě čekající fanoušci udělali nálet na sál (tuto skutečnost mohu opravdu potvrdit, jelikož se jednalo o mé kamarády Smile). Nicméně, ještě si museli hodinku počkat, než se vůbec něco začalo dít. Mezitím se předsálí a výčep začínal pomalu naplňovat, což zase vedlo k tomu, že děvčata za pípami naprosto přestávala zvládat situaci (kdo by si pomyslel, že na punkovém koncertě se bude pít tolik pivka, že? Wink).

Přesně o půl deváté nastoupily na podium The Fialky a show vypukla. S prvními akordy se kulturák začal zlehka vlnit a „tancechtiví“ fanoušci se zběsile vrhli hned pod podium. Pravdou je, že to kluci z The Fialky rozjeli naprosto parádně a do sálu začali nalézat i zbylí zvědavci. Zhruba po 45 minutách velice energické show The Fialky dopřáli fanouškům přídavek a přenechali podium pro Visací Zámek. Publikum už bylo velice slušně našlápnuté a tak Visáči spustili hned pěkně zostra. Během asi hoďky a půl zahráli své největší hitovky, ale i méně známé songy. Sál se snad nejvíce otřásal v základech během válu „Známka punku“ a „Traktor“, kdy v předních „řadách“ vesele lítaly kelímky s pivem a dřevěná podlaha se ve chvilce proměnila v kluziště. Visací Zámek opět nezklamal a fanoušci se dočkali jak recitování básně, tak i proslavené rozcvičky (Letovice rozhodně dopadly lépe než Žatec)! Po přídavku se Visáči rozloučili s publikem a menší či větší pankáči pomalu začali opouštět rozžhavený kulturák.

Akce to byla vskutku vyvedená, The Fialky rozhodně nadchnuli a Visáči každopádně nezklamali. Velice dobrá kombinace, kterou by stálo za hřích alespoň ještě jednou dohromady vidět.