Suicide Silence, Emmure, Deez Nuts, The Word Alive...

|
Suicide Silence, Emmure, Deez Nuts, The Word Alive...
Datum: 
Pátek 11. Listopad 2011 - Neděle 19. Květen 2024
Město: 
Plzeň
Místo: 
Saloon Roudná
Účinkující: 

Tleskač

Letošní magické datum 11. 11. '11, které díky obsažené a několikrát se opakující číslici 11 podle numerologů vede k alkoholu a drogám, kromě svátku svatého Martina (který ale opět na bílém koni nepřijel) také nachystalo v Saloonu na Roudné v Plzni koncert Pilsner Ska Orchestra Tleskač. Zvrhl se tento koncert v anarchii?

Kvůli málo zaplněnému klubu se start o několik minut odložil a všichni členové kapely se objevili na podiu okolo půl desáté. Otvírákem se stala klasická "Pavlačova story". Playlist byl velmi obsáhlý, hrálo se dvě hodiny a celkem jsme uslyšeli 25 písniček. Prolínaly se zde všechna alba, které Tleskač zplodil, hlavně nejnovější přírůstek do rodiny, který se jmenuje Never Die Songs a křtil se letos v červnu (reportáž ze křtu si můžete přečíst -ZDE-). Lidé skankovali, prostory byly pro počet, který se tam nakonec uhnízdil naprosto ideální.

Z nového alba jsme mohli slyšet songy "Mrtvá holka", "Degenerace", "Holá řiť" nebo "Swingers party" a další. Celkově tak nové album tvořilo třetinu celého koncertu. Nechyběla samozřejmě ani "Zelená je tráva", balada "Krutej John" či velmi známý "Příběh Jana Tleskače". Jako přídavek si pro nás Tleskač připravili "Nafoukaného chlapečka" a novinku "Lesní manekýn". Při závěrečné písničce na podium vtrhla neznámá žena s tvary Věstonické venuše, bez ostychu se ujala mikrofonu a zpěvačka Karolína jenom nevěřícně koukala a nechápala, co tam ta "skandináSKA ženSKA" dělá. Večírek to byl tedy velmi povedený.

Fotogalerii si můžete prohlédnout na: