Prague Conspiracy - Renegades

Prague Conspiracy - Renegades

Je známo, že v hudební formaci Prague Conspiracy došlo k zásadním změnám a jak kapela sama prozradila, byly to změny nenásilné a plynulé. Fanoušci si nemohli nevšimnout posunu k výraznému rockovému zvuku, kterému vévodí melodický hlas nové zpěvačky Anety Galisové.

Album obsahuje celkem jedenáct rockových pecek pořádně divokého rázu. Kdo by hledal nějaký klidnější song, či dokonce snad baladu, hledal by marně. Písně, i když si jsou svou energií podobné, jsou protkané velice zajímavými melodiemi a kytarovými riffy, díky kterým nesplývají v jeden velký nepřehledný chuchvalec, ale udržují si svoji jedinečnost. Aneta, za bezchybné podpory zbytku kapely, dodává písním parádní drive.

Z celé té rockové smrště je určitě třeba vypíchnout skladby „Silence“ (ke které kapela natočila velice šikovné video), „Where’s Michael“, to vás zajisté dostane svým melodickým refrénem, a mimo jiné i vypalovačku „Fall Of Rock’n’ Roll“.

Nová deska Renegades od Prague Conspiracy nasadí hned na začátku závratné tempo a pořádné obrátky a až dokonce vás nenechá vydechnout. Pevně věřím, že změny, které v kapele proběhly, byly velice dobrým tahem a posunuly Prague Conspiracy mnohem dopředu. Z desky je cítit živelná energie a je poznat, že to kapelu dost baví. Tak hlavně to chce ten drive udržet!

 

Hodnocení: 
90%
Žánr: 
death-rock
Rok vydání: 
2013
Length: 
33:47
Tracklist: 

Silence
Enemy
Crazy You
Surrender
Where’s Michael
Gotta Gotta Go
Burn We Say
Renegades
Fall Of Rock’n’ Roll
Into The Unknow
Civilised

Vydavatel: 
Vlastní náklad