ALL THAT REMAINS - The Fall of Ideals

|
Kategorie: 
ALL THAT REMAINS - The Fall of Ideals

Přímí sousedé rodiny Simpsonových - z amerického Springfieldu pocházející All That Remains - vydávají roku 2006 desku s názvem "The Fall of Ideals". V pořadí svojí třetí v historii. Debutovým albem byl kus "Behind Silence And Solitude", vydán v roce 2002, a druhým počinem se stal kousek s názvem "This Darkened Heart" z roku 2004. Jistá pravidelnost a dvouletá pauza mezi jednotlivými výtvory je zřejmě zárukou toho, že hoši si dávají ve studiu velkou práci.

Kapela hrající v současné době metalcore, co by poměrně mladý hudební styl, vznikla v roce 1998. Současná sestava je následující - zpěvák Phillip Labonte, kytaristé Mike Martin a Oli Herbert, baskytarista Jeanne Sagan a bicí obhospodařuje Jason Costa.

To je tak vše k biografii a obsazení jednotlivých nástrojů. Asi nejvíc na celém tomhle albu mě potěšil zvuk, který bych hodnotil pár hvězdičkami. Chytlavost a melodičnost písní, melodií a rytmů - to nemůžu pominout. Ať už jde o údery bicích, umění kytaristů či zpěv, při kterém se Phillip Labonte překonává a má moje vrcholné uznání toho myslím, za necelých 40 minut kapela předvedla celkem hodně. Zkrátka a dobře - dobrá hudba, dobrý zvuk, dobrá pověst. Tu si All That Remains zcela jistě vybojují, zdali tak ještě neučinili.

Do budoucna je tenhle, v "metalcoreovou veličinu" dospívající mladý muž, příslibem. Doufám, že se máme nač těšit...

Hodnocení: 
80%
Žánr: 
metalcore
Rok vydání: 
2006
Length: 
39:04
Tracklist: 

1. This Calling
2. Not Alone
3. It Dwells In Me
4. We Stand
5. Whispers
6. The Weak Willed
7. Six
8. Become The Catalyst
9. The Air That I Breathe
10. Empty Inside
11. Indictment

Vydavatel: 
Prosthetic Records