Death Coffee párty 4.

|
Datum: 
Pátek 19. Srpen 2016 - Neděle 21. Srpen 2016
Účinkující: 

BORN FROM PAIN (hard core/Nl), ACRANIUS (brutal-slam/Ger), MALIGNANT TUMOUR (metal/crust´n roll/Cz), HOLOCAUSTO CANIBAL (grind-death/P), MODERN DAY BABYLON (djent/Cz), IN OTHER CLIMES (HC/Fr), SODOMA GOMORA + kapela UNDEAD ORCHESTRA (horror rap/Cz), FLESHLESS (death-grind/CZ), GUTALAX (gore-grind/Cz), ANIME TORMENT (deathmetal/Cz), SUFFOCATE WITH YOUR FAME (deathcore/Cz), STILLBIRTH (brutal-death/Ger), CLITGORE (grind-brutal/Rom), X-CORE (hardcore/Cz), ODDISM (mathcore/BEL/FR), PSY:CODE (metal/Dk), SUBURBAN TERRORIST (death-metal/Sk), POPPY SEED GRINDER (brutal death/Cz), KEEP ON ROTTING (progressive-metal/CZ), LED ASTRAY (death-metal/Ger), EFECTO DESPOTISMO (brutal-beatdown/CZ), SOMETHING LIKE (metalcore/Cz), NATURAL BORN FUCKERS (HC/Cz), WE ALL GONNA DIE (deathcore/Cz), ENLACED BY TEMPEST (metalcore/Ger), BEAUTIFUL CAFILLERY (HC/Cz), CORPOSANT (progressive-metal/Cz)

Město: 
Litoměřice
Místo: 
Areál Zahrady Čech
Cena: 
v textu

Čtvrtý ročník Death Coffee párty se bude konat v areálu Zahrady Čech v Litoměřicích, stejně jako tomu bylo v předchozích letech. Dostupný areál nabízí krytou stage, která pojme okolo 600 lidí, v případě špatného počasí, dále zde najdeme stánky s občerstvením a místo pro stanování, které se nachází zhruba 20m od areálu.

Letošní ročník nabízí pro fanoušky opravdové lahůdky extrémní muziky od headlinera BORN FROM PAIN (hardcore/Nl) legendární hardcore, který zná snad každý, dále Arcanius (brutal-slam/Ger) po horror rapovou formaci Sodoma Gomora (horror-rap/CZ) s živou kapelou.

Arcanius je brutal slamová drtička z Německa existující od roku 2009, připravte si kšiltovky a kladiva. Holocausto Cannibal grind death z Portugalska, poslední dobou jsme je u nás mohli vídat častěji, pokaždé předvedli excelentní show. Z tuzemských interpretů se představí death grindový Fleshless, kteří naší i zahraniční scénu brázdí pěknou řádku let. Malignant Tumor nám ukáží, jak se dá spojit crust a rock and roll dohromady, připravte si džísky. Sodoma Gomora, někdo by si řekl, že na tento festival nepatří, možná proto je zde máme. Horror rap, který je v poslední době hodně vidět a skvěle doplní extrémní metal. Modern day Babylon djentaři, kteří jsou známí více za hranicemi než u nás a to především potvrzuje jejich kvality. Stillbirth jsou další drtičkou grind deathu z Německa, které jsme mohli vidět na loňské Death Coffee pre-párty v Praze. Dále se můžete těšit na Clitgore (RO), In Other Climes (FR), Suburban Terrorist (SK), Oddism (FR/Bel), X-core, Suffocate With Your fame, Anime Torment, Psy:code (Dk), Enlaced By Tempest (Ger), Gutalax (CZ), Poppy Seed Grinder (CZ), Keep On Rotting (CZ), We All Gonna Die, Led Astray (Ger), Corposant, Efecto Despotimso (CZ), Natural Born Fuckers (CZ), Something Like (CZ) a Beautiful Cafillery (CZ).

Cena lístků v předpordeji v síti GOOUT.cz za 250,- do 300,-Kč/2 dny, cena na místě 250,-Kč/2 den a 350,-Kč/2 dny. Stanování a parkování je pro fanoušky zdarma. Pivo Žatec, alco-nealco, jídlo pro masožravce i vegetariány/vegany!!!