DAWN OF THE NEW AGE IV.

|
DAWN OF THE NEW AGE IV.
Datum: 
Sobota 26. Leden 2013 - Čtvrtek 20. Červen 2024
Účinkující: 

POPPPY SEED GRINDER, FDK, GENUINE RELIEF, MODERN DAY BABYLON, KEEP ON ROTTING

Město: 
Praha
Místo: 
Rock Café
Začátek: 
19:00
Cena: 
150 Kč (do

Kapely:

POPPY SEED GRINDER

FDK

GENUINE RELIEF

MODERN DAY BABYLON

KEEP ON ROTTING

V pořadí již čtvrté pokračování DAWN OF THE NEW AGE je tu! Konec světa se blíží. Pro případ, že bychom ale náhodou přežili, je tu partička kapel připravená nás jaksepatří dorazit. Půjde na to směsí hardcoru, death metalu a progressivu. POPPY SEED GRINDER, FDK, GENUINE RELIEF, MODERN DAY BABYLON a KEEP ON ROTTING na post-apocalyptickém dýchánku!

 

POPPY SEED GRINDER (death-hardcore, Praha)

---------------------------------------

Legendární PSG si prošli personálními i nástrojovými změnami. Kluci na svých posledních show ale dokazují, že nový zpěvák dodává starým pardálům pořádnou dávku nové energie. Přijďte si poslechnout věci z připravované nové desky! Pokud budete po předchozích kapelách ještě dýchat, headlineři PSG vás rozemelou na atomy, jak je jejich dobrým zvykem.

http://www.poppyseedgrinder.cz/

http://bandzone.cz/poppyseedgrinder

 

FDK (post hardcore-metal , Praha)

-------------------------------------------

FDK toho za sebou mají opravdu hodně, namátkou koncerty se Švýcary Zatokrev, americkou Kylesou nebo německými The Ocean. Také vystoupení na Brutal Assaultu či Masters of Rock. Jejich osobitý styl stojí na kombinaci postrocku a hardcoru. Zatímco z postrockových ploch jejich posledního alba „Earthlinked“ vyvěrá vzletnost, vzdušnost a přemýšlivost, hardcorový základ hudbě stále ponechává výrazně tvrdý nádech. Vaše pravidelná dávka emocí a smíření s nevyhnutelným osudem.

http://fdkband.com/

http://bandzone.cz/fdk

 

GENUINE RELIEF (blackened death metal, Praha)

--------------------------------------------

Genuine Relief právě odjeli turné k nové desce „Behind the Smile“, v rámci kterého zavítali mimo jiné k našim sousedům do Německa, Rakouska či na Slovensko. Na tuzemské scéně obhajují pozici jedné z nadějí a příslibu pro budoucnost. Progresivními prvky obohacená muzika stojí na pevných základech mixu black metalu s deathem okořeněného klávesovými plochami. Že jste něco podobného už slyšeli? Genuine Relief vše halí do moderního hávu a vlastních propracovaných kompozic. Přijďte si poslechnout mladého hřebce ze stáje METALGATE records!

http://bandzone.cz/genuinerelief

http://www.facebook.com/genuinerelief

 

MODERN DAY BABYLON (progressive-metal, Teplice)

-------------------------------------

Tomáš Raclavský a spol. zahraje v Rock Café prakticky přesně po roce od koncertu s Periphery. Na začátku roku 2013 spatří světlo světa nová deska. Ochutnávku z ní, singl Differentiate si můžete poslechnout zde: http://www.youtube.com/watch?v=EOeMh3fJjzM . Djent, melodičnost, atmosféra, instrumentální dokonalost. Co více říci? Na české scéně zcela ojedinělý, moderní projekt.

http://bandzone.cz/moderndaybabylon

http://www.facebook.com/moderndaybabylon

 

KEEP ON ROTTING (death-acid, Litoměřice)

------------------------------------------

Vítězové soutěže METALGATE Massacre oslovili porotu svým precizním pojetím deathmetalu. Následovala smlouva na novou desku s METALGATE records, vystoupení na Czech Death Festu či Brutal Assaultu. Značka Keep on Rotting tak dnes znamená záruku prvotřídní kvality a především pořádný headbanging.

http://bandzone.cz/keeponrotting