I LIKE YOU HYSTERIC

|
I LIKE YOU HYSTERIC

I Like You Hysteric vzniká v roce 2009, kdy o sobě dává znát EP Whatever a Something To Remember. Mezi členy najdeme již známé tváře a zkušené hudebníky - Andrzeje Palce (ex Roe-Deer) či Marka Kedziora (ex Dorian Gray´s Prostitutes). V roce 2011 se vydávají na své první turné Hysteric TOUR 2011. Jejich hudba by se dala zařadit do popu,  i když obsahuje i prvky elektroniky. Zajímavý je velice charismatický zpěv a kytarové riffy.

Z webu ILYH:

Kvůli nahrávce svého nového EP jsme se rozhodli opustit vřavy velkoměsta a odcestovali do komorního studia na východě republiky. Zde během 5 dnů a 5 nocí vzniklo 4-písňové EP, které bude opět k dispozici ke stažení na webu kapely. Mezitím si můžete stáhnout první singl Something to Remember [Deluxe Edition] obohacený o remixy.

Éra Something to Remember
V půlce listopadu '2009 jsme se po více než ročním ujišťování, že společně založíme velmi dobrou kapelu, konečně rozhoupali k činu. Sám velký Fellini kdysi řekl, že termín a záloha jsou tou nejlepší inspirací. Žádnou zálohu nám nikdo nedal a šibeniční termín jsme si na sebe ušili sami...

Žánr: 
pop
Aktivní roky: 
2009 - současnost
Země původu: 
ČR
Město: 
Praha
Současní členové: 

ANDRZEJ PALEC
MAREK KEDZIOR
JIRKA CMUNT
FERI HUMEL

Labely: 

GM Studio

EPčka: 

Whatever
Something To Remember (2009)
The Pigs Are Alrght (2012)