LightSugarDreaming

|
LightSugarDreaming

Light Sugar Dreaming alias LSD je alternative-crossover kapela pocházející z Havlíčkobrodska. Historie LightSugarDreaming se začala psát již na přelomu let 2001 a 2002, kdy kapela vyráží na koncertní turné do Španělska a odehraje několik významých koncertů i na území ČR – mezi jinými i set na festivalu Rej noci Svatojánské, kde hrají např. Plastic People of the Universe. Po roce existence se ovšem tato nadějná mladá kapela z důvodu neshod mezi členy rozpadá.

V létě roku 2009 se zakládající členové LightSugarDreaming znovu potkávají a kapela tak obnovuje svou činnost v původním složení. Na konci roku nahrává ve studiu Andy´s Sound svoje první řadové CD s názvem LightSugarDreaming a vzápětí opouští z rodinných důvodů kapelu hlavní zpěvák Petr „Feda“ Nahodil. Křest CD, jehož vydání zdrží mastering a výroba obalu až na podzim roku 2010, naplánovali LightSugarDreaming k příležitosti otevření nového Havlíčkobrodského klubu OKO, kde se 500 výlisků prvotiny LightSugarDreaming prodalo během dvou hodin.

V současné době hledají LightSugarDreaming hlavního zpěváka a připravují nový koncertní program. Jejich první oficiální CD poskytli volně ke stažení na LightSugarDreaming profilu na portálu Bandzone.cz

Žánr: 
alternative-crossover
Aktivní roky: 
2001 - 2002, 2009 - nyní
Země původu: 
Česká republika
Město: 
Havlíčkův Brod, Perknov
Současní členové: 

Jára „Pazdy“ Pazdera – bass, support vocal
Erik „Utaman“ Uttendorfský – guitars, support vocal
Petr „Štěpi“ Štěpánek – drumms
Jiří „Lemy“ Melena – hate vocal

Bývalí členové: 

Petr "Feda" Nahodil

Labely: 

indie

Alba: 

LightSugarDreaming - 2009