Sweet Leopard

|
Sweet Leopard

Návrat ke kořenům zlaté éry Glam Rocku oslavuje tato čtyřčlenná parta z Ostravy svou image, koncerty, ale především také hudbou, kterou jako byste vystřihli z let osmdesátých nebo raných devadesátých. A funguje to! V aktuálním složení je kapela zvána do rádií a má recenze v českých hudebních magazínech, což je snem snad každé kapely, která vzešla z klubové scény. Pokud máte rádi rockovou klasiku, nebojte se zabrousit po nahrávkách Sweet Leopard!

Trvalo léta než se čtyři rozdílné osobnosti se stejnou vášní pro smyslné ženy, rychlé motorky a alkohol potkaly a chemie mezi nimi vykonala své. Jsou mladí, divocí a kašlou na pravidla. Všechna ta dravost z jejich muziky vyznívá naprosto zřetelně.Říkejte tomu, jak chcete: hard rock, glam rock, cock rock… jejich muzika je postavena na znovuzrození blyštivého rocku osmdesátých let, který svého času uchvátil proslulý Sunset Strip. Sweet Leopard se přidávají k rodící se sleaze rockové invazi a jsou připraveni prolomit všechna mainstreamová pravidla.

Přestože jejich divoké klubové turné oficiálně začalo 5. ledna 2013 v jejich rodné Ostravě, Sweet Leopard už stihli zazářit jako předskokani nejen místních vážených umělců, ale také zahraničních kapel jakou je například americká Prima Donna. Po tak krátké době na pódiu byli dokonce kontaktováni televizní stanicí LTV a následně pozváni na natáčení jejich živého vystoupení a rozhovoru.

Dne 15. března pokřtili své první třípísňové EP Wild Ride Hot Night, na kterém najdete I jednu baladu. Sweet Leopard jsou momentálně ve studiu a pracují na novém albu, které vyjde v zimě tohoto roku. Přesto jsou kdykoli připraveni hrát, kdekoli jen půjdou zapojit nástroje a pařit s vámi až do vypití celého baru. Sweet Leopard však začínají mejdan už na pódiu pompézní show plnou pyrotechniky a komunikace s návštěvníky. Dostanou vás svou neuvěřitelnou energií, kterou do živých vystoupení vkládají.

Žánr: 
Glam - Hard Rock
Země původu: 
Česká republika
Město: 
Ostrava
Současní členové: 

Sany Angelo - zpěv, akustická kytara
Michael Kit - kytara, doprovodné vokály
Jane Cat Smith - baskytara, doprovodné vokály
DogFox Pedro - bicí, doprovodné vokály

EPčka: 

2013 - Wild Ride Hot Night